Ludzie!
Co wy piszecie o tych szczepionkach, jakby to było coś normalnego? Jeżeli ktoś umarł z towarzyszeniem wirusa, to trudno, nie dbał o odporność, nikt tu nie jest winny (ew. ten, co wypuścił wirusa, ale żadne śledztwo się nie toczy). Ale jeśli ktoś został poddany sczepieniu i został uszkodzony, to odpowiedzialność spływa na wszystkich kretynów, którzy go do tego zachęcali używając technik manipulacji, no i producent. A tu się okazuje, że nikt nie jest prawnie odpowiedzialny! PATOLOGIA. Już samo to wystarczy, żeby skreślić całe przesięwzięcie! Już kilkadziesiąt osób umarło po podaniu szczepioki, nie wiem ilu zostało uszkodzonych. Gdzie są te infomacje w mediach i przychodniach? Nie potraficie rozpoznać osoby rzetelnej od malutkiego człowieczka z ministerstwa, który jest zbyt przestraszony o swoją posadę, żeby myśleć? Skąd czerpiecie informacje? Sprawa śmierdzi na kilometr, a tutaj wszyscy piszą, jakby się nic złego nie działo ze szczepionkami.

„A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoją instancję mają”
—Mikołaj Rej

Zima zima zima
Śnieg i zawierucha
A my się śmiejemy
Od ucha do ucha!

@rogatywieszcz @teetotaller @siloam @pfm na głównej ludzie mogą ustawić aby nie widzieć odpowiedzi na inne wpisy, to najważniejsze jak ktoś nie lubi spamu

Czy to że 101010 nie ładuje mi się poprawnie w całości to kwestia prac technicznych? @xaphanpl

Dla nowych użytkowników: Po przełączeniu w ustawieniach opcji „Włącz zaawansowany interfejs użytkownika” uzyskujecie dostęp do interfejsu wzorowanego na TweetDecku. Może dla części Was będzie on bardziej wygodny. Kiedyś był to jedyny interfejs domyślnie dostępny na Mastodonie ;)
#mastotips

Question: Brave or Vivaldi? Opinions, please!

Namówiłem wszystkich moich znajomych do przerzucenia się z Whatsappa na XMPP.

A nie, chwila, to tylko marzenie które przeleciało mi przez głowę.

@teetotaller Każdy ma prawo prezentować własne poglądy o ile jest to zgodne z prawem. Jeśli Ci nie pasują to masz przycisk "Wycisz użytkownika".
I na przyszłość: Jeśli uważasz że ktoś przegina to od tego jest przycisk "zgłoś", wtedy wszyscy moderatorzy dostaną maila i zajmą się niezwłocznie zgłoszeniem.
@mkljczk @wwrsj

Hey everyone I have a #question. Looking for a new camera. I'd like it to be as compact as it can be so it's always easy to carry it with me but I want it to give me as much freedom as possible too as I'm used to work on manual with my old dslr. It can't be super expensive too unfortunately.

What are the possibilities? If you have any model in mind where it is on these tree sliders (big-small, expensive-cheap, pro-dumby)?

Ten tweet ma już cztery dni a Instytut Lema dalej idzie w zaparte, że Lem urodził się na Ukrainie. Śmiać się czy płakać?
twitter.com/LemaInstytut/statu

Morning!
Not all that colorful is a toy and candies, sometimes it's a dragon ;)

#5minsketch

[dragons, I haven't thought of them for some time]

#MastoArt #tinysketchbook #dragon #watercolor

Somewhere in the first half of 2020 @jordanbpeterson@twitter.com searched for an illustrator, I took the challenge and drew this quick, not knowing the deadline. I didn't win but I'd do it again if another author I appreciate calls. I pursue my dream. Call me a fool. #12rulesforlife

I thought to myself "f*ck it" and then I went ahead and deleted . I could no longer stand the fact that it's controlled by . Let's see how long I'm gonna live without it. I mean I still use and and so anyone wanting to get in touch has plenty of options 💬

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!