Wyludnianie np. Pragi z jej mieszkańców pod rządami takich cwaniaczków w garniturkach jak Rafciu Trzaskowski albo HGW to żaden przypadek, to ich filozofia życia..

Kapitalistyczna sztuka uszlachetniania przestrzeni | Dialog – Miesięcznik poświęcony dramaturgii współczesnej
dialog-pismo.pl/w-numerach/kap

Jarosław: Wyzwolenie zwierząt to jedyne, co mnie w tym wszystkim naprawdę jarało... Ludzie nie mają prawa sprawować jakiejkolwiek przymusowej kontroli nad innymi zwierzętami. Wszyscy dookoła pierdolili, że "producenci futer nie będą mieli z czego żyć", ale taka praca to przecież jebana niewola, a w państwie, które i tak zaraz miało przestać istnieć nie miała ona już żadnego znaczenia. Hodowcy byli jak narkomani. Nie mogli żyć bez swojej "działki", która prowadziła ich nieuchronnie do samozagłady mimo, że im zdawało się, że idą do nieba. Poza tym chciałem wyjebać z BezRządu Ziobrę i jego koleżków. Małe kutafoniki bez pojęcia o anarchii, za to z obsesją władzy. Tak, zgadza się, ja go wziąłem do naszej akcji. Chciałem tylko, żeby skompromitował instytucje prawa i związane z nim organy. Zrobił to i miał zniknął, bo zaczął wierzyć w ten absurd o naszej "dziejowej misji", którą tak naprawdę miałem od zawsze w dupie. Nigdy nie byłem Wielkim Strategiem. Robiłem to, co mi akurat pasowało. Anarchia, Stary... Rano możesz mówić jedną rzecz, a po południu drugą. Spójność to bzdura.

by
Anarchosyndykalistyczny PiS
kocham <3

witamy w polsce, wałek goni wałek, ale jak ktoś potrzebuje pomocy, to niech se kupi he he he

"Pan Pawlak został wybrany na to stanowisko z naruszeniem ustawy o rzeczniku praw dziecka, art. 1, pkt, 4 podpunkt 5 - brak wymaganego "co najmniej pięcioletniego doświadczenie w pracy z dziećmi lub na ich rzecz." i inne + jest po prostu szkodliwym klaunem,..

Petycja o odwołanie Mikołaja Pawlaka z urzędu Rzecznika Praw Dziecka - Petycjeonline.com
petycjeonline.com/petycja_o_od

Konwencja Lewicy, nie obejrzysz w TVNach, TVP czy innych Polsatach ;)
youtube.com/watch?v=0ykBeFDZM3

Czesi jadą do Polski zafascynowani zajawką na jezusa i robią z tego film
nie mogę się doczekać 😃

Jak BÓG szukał Karela - YouTube
youtube.com/watch?v=MI7nN7s74L

"Zmiana prawna będzie obowiązywała od 1 października 2020 do 31 grudnia 2021. Zachęcam Cię do fotografowania, w trakcie wypraw do lasu, jej widocznych skutków w leśnej przyrodzie.

Taką dokumentację, wraz z opisem miejsca, w którym została wykonana, wysyłaj na adres: pnrwi@pracownia.org.pl. Pozwoli nam ona na wykazanie skali naruszeń [...]"

pracownia.org.pl/pracownia-akt

Oby ta mowa przyniosła komuś ulgę w cierpieniu lub wyrządzaniu cierpienia.

Dlaczego buddyści powinni popierać małżeństwa jednopłciowe - Sujato Bhikkhu - YouTube
youtube.com/watch?v=2dI53xS4JI

Możecie wesprzeć anarchistyczny kongres i wydarzenie upamiętniające znanego działacza :)

Bez Państwa: Targi, kongres i wystawy w 10 rocznicę śmierci Rafała Górskiego | zrzutka.pl
zrzutka.pl/rxrj8r

: #10

Film dokumentalny przedstawiający fragmenty debat nad tzw. uchwałami anty-LGBT, które w 2019 zostały przyjęte przez samorządy obejmujące jedną trzecią terytorium Polski.

Tu nie chodzi o ludzi - film - YouTube
youtube.com/watch?v=D9SwBihJVz

taki to początek historii 'Polski'
a teraz połowa ma tylko boga na ryju i pianę, co cieknie im z pyska.. żałosny to widok :3 ale przynajmniej jest śmiesznie, jak zwykle :)

A LOT OF GOOD SAJTRANS IN THE ER

miejcie dziś chociaż tyle jaj lub jajników by zagłosować na osobę, którą chcielibyście widzieć jako rezydenta przaśnego pałacu, a nie przeciwko komuś, jeśli już planujecie wypad do cyrku

dzięki

Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości..

Powstańcy warszawscy potępiają Dudę za mowę nienawiści. „Tak mówili Niemcy o Żydach” - Portal STRAJK

Homofobiczna agresja prezydenta wzbudziła oburzenie ludzi, którzy walczyli z nazistami podczas II wo

strajk.eu/powstancy-warszawscy

Show more
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!