Za chwilę rozpocznie się premiera drugiego odcinka naszego podcastu "Internet. Czas działać!". Serdecznie zapraszamy do słuchania i komentowania! Porozmawiamy o wiszących smartfonach na drzewach, Tik-Tok'u oraz chińskich zegarkach.

youtube.com/watch?v=BAZDq0CvkP

Po dłuższej przerwie wracamy do rytmu prasówkowego :) Dlaczego w Ameryce smartfony wiszą na drzewach?

midline.pl/prasowka-10/

Czy umieszczanie Google Analytics na stronach www stało się nielegalne w UE? Podsumowujemy wieści ze świata IT z minionego tygodnia

midline.pl/prasowka-9/

Dlaczego Apple zwolniło pracownika za pomoc klientowi? Konto FB potrzebne do pełnego korzystania z Oculusa. Amazon chciał zwalczać podcasty krytykujące Amazon. Podsumowujemy newsy z minionego tygodnia :)

midline.pl/prasowka-8/

O redukcjach w Mozilli, RSS, konflikcie Fortnite z Apple - i nie tylko. Podsumowujemy wieści z minionego tygodnia.

midline.pl/prasowka-7/

Apple pozywa firmy, które mają inne owoce w logo. Stworzono pilota do zabijania ludzi z pompami insulinowymi.

To był tydzień MEGA obfity w newsy ze świata IT. Podsumowaliśmy je specjalnie dla was ❤️

midline.pl/prasowka-6/

Czy USA wykupią, czy zbanują TikToka? Jak Apple walczy z prawem do naprawy urządzeń? W Midline podsumowujemy kolejny tydzień newsów ze świata IT

midline.pl/prasowka-5/

NBA ugina się pod chińską cenzurą, awaria Cloudflare gasi dużą część internetu, TikTok dostaje karę za sprzedawanie danych dzieci. Midline podsumowuje newsy ze świata IT z minionego tygodnia

midline.pl/prasowka-4/

Jak sztuczna inteligencja YouTube'a polaryzuje społeczeństwo? Jak Apple utrudnia życie osobom walczącym o demokrację w Hongkongu? W naszych cotygodniowych prasówkach opisujemy kluczowe z Midline'owej perspektywy wydarzenia z minionych dni.

midline.pl/prasowka-3/

Jak może wyglądać i kogo może dotyczyć podatek cyfrowy w Polsce? W jaki sposób Wikipedia chce automatycznie tłumaczyć artykuły? Jak twój szef może śledzić, co robisz na laptopie pracowniczym? Przegląd wiadomości ze świata IT z minionego tygodnia od Midline

midline.pl/prasowka-2/

Komentujemy niedawną kontrowersję dot. prywatności w aplikacji do e-recept od Apteki Gemini. Jak można było uniknąć tego negatywnego rozgłosu?

midline.pl/apteka-gemini-dosta

O co chodzi z kontrowersją dookoła aplikacji Hey? Jak rozwinęła się inicjatywa nieograniczonej, darmowej biblioteki online? Otwieramy nową serię cotygodniowych postów, które podsumowują wydarzenia w świecie IT z minionych dni.

midline.pl/prasowka-1/

Przyglądamy się różnym sposobom, w jakie Apple wykazuje się ignorowaniem interoperacyjności

midline.pl/iphone-vs-interoper

Midline.pl's choices:

101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!