fervi boosted

For the record, I was never banned from Twitter. They suspended my account because someone scooped it up after I left the platform and used it for spam.

Nie znam się, ale się wypowiem :D Czemu wyszukiwarka na 101010.pl nie działa? :(

fervi boosted

There's a new experimental version of Tor Browser out now.

Tor Browser 9.5a4 picks up security fixes for Firefox 68.4.0esr and 68.4.1esr and updates the bundled NoScript extension to its latest version.
blog.torproject.org/new-releas

Trut z komputera (Whalebird), dość ciekawa aplikacja chociaż ma wady z tego co widzę (ma błędy, dodatkowo myśli, że na 101010.pl jest 500 znaków tylko). Natomiast działą ;)

Szkoda tylko, że nie da się super łatwo obsługiwać z poziomu klawiatury

Mam nadzieję, że przed chwilą to nie ja rozwaliłem 101010.pl :D

fervi boosted

I am excited about...

Chyba mi się laptop zepsuł 😥 Kurde kurde kurde

Wstępny projekt bota (drobne poprawki dodam) - podoba się? :)

101010.pl/@fervi_bot_demo/1025

Oczywiście username tymczasowy, więc nie followujcie xd

@xaphanpl

Proszę o wybaczenie, że zwracam się tak oficjalnie o Adminie :P

Otóż chciałbym przeportować mojego bota ze Sztima tutaj (pewnie parę botów). Ogólnie boty generują treść (raz dziennie) i publikują. Chciałbym by (w zmienionej formie) i tutaj publikowały

Pierwszy Bot (główny)
steemit.com/hellobot/@hellobot

Drugi Bot (być może)
steemit.com/bitinfobot/@bitinf

Czy mam pozwolenie na takie coś?

Fajnie jak macie coś na zarządzanie oknami (jak sobie ułatwiacie)

Show thread

Dobra, bo tutaj chyba najwięcej osób używa i3wm XD Jakie macie fajne konfigi (w sensie rzeczy), których używacie.

Jeśli chcecie protip. Jeśli używacie dmenu od i3, to jest szybszy (25 razy podobno, ale zauważalnie) j4-dmenu. Nie wiem na ile się różnią, na oko wcale. Ale dupę urywają :D

Rofi niestety u mnie powoli działa :(

Tak sobie testuję i3wm, by obczaić co i jak. Nie da się tego używać prawie. Ja wiem, że to do klawiatury, ale tych skrótów jest tak wiele, są one często nieintuicyjne. Powalone 😜 Najbliżej idealnego środowiska jest Enlightenment, który ma dwa tryby pracy (Stacking i Tilling), tam Tilling jest troszkę pod myszkę zrobiony (gdzie ustawia się jak mają się okna dzielić). Ale zarazem pewnie nie nadaje się na klawiatury ...

Dobra Panie i Panowie :P Gab.com przeszedł na Fediwersum, spoko. A wiadomo coś o Minds.com? Też są głosy (?), że ma przechodzić, ale wiadomo co i jak?

@herbaciany Pewnie tak :D Na razie liczę, że ZapRead dołączy do fediwersowej strony mocy

pine64.org/gettings-started/

Tutaj mają

Powiem Wam, że im dłużej siedzę tutaj tym więcej Polaków spotykam. Nie mówię, że dalej jest ich bardzo dużo (spodziewam się z 500-1000 osób co najmniej :D), ale @sysek czy @BluRaf Tych znam z mirko 😎 Jest moc

Tak się zastanawiam - ile osób piszących po polsku śledzicie? :D Bo parę osób mam na oku, ale chyba za mało :D

Tak się zapytam - co się dzieje jeżeli ktoś dostanie bana? Może wyeksportować swoje wiadomości i pożegnać się? (Tak to powinno wyglądać)

Niektórzy może wiedzą, niektórzy nie - ale jestem "jutuberem". Fatalnym, ale jednak. Co tydzień tworzę materiał o Bitcoinie, by edukować ludzi. Oto najnowszy (z wtorku, nie wiem kiedy wtorek xD)

Przedstawiam mój materiał o możliwości cofania transakcji przez Binance na Bitcoinie - czy była w ogóle możliwość zrobienia takiej akcji?

youtube.com/watch?v=3FiLOq6uFv

Jak ktoś chce to może dać tipa w sieci Lightning
tippin.me/@fervi36341408

Show more
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!