fervi boosted
fervi boosted

W sumie moja inicjatywa to się ogłoszę :D


Była rozgrywka w Starcrafta, to teraz dla odmiany zaproszę na coś dla fanów boomer shooterów. Wspólnie z grupą Weterani Gier Wideo chcę zaprosić Was na wieczorne strzelanie się w Quake World (sieciowa wersja pierwszego Quake'a). Ale po kolei:

Co?
Quake World - luźne strzelanie się w trybie FFA na różnych mapach, od starych klasyków aż po nieco bardziej wymyślniejsze mapki.

Kiedy?
16 stycznia 2021 (sobota) od godziny 21.00.

Gdzie?
Mamy działający 24/7 serwer dedykowany. Wystarczy wpisać /connect qw.weteranigierwideo.pl:28501 po odpaleniu gry. Głosowo będziemy rozmawiać na Discordzie Weterani Gier Wideo: discord.weteranigierwideo.pl/

Skąd pobrać?
Do gry po sieci w Quake'a polecamy klienta nQuake dostępnego bezpłatnie na stronie nquake.com/ (Windows, OS X i Linux). Jest to kompletna paczka - nie trzeba niczego dościągać (mapy są zasysane bezpośrednio z serwera w trakcie dołączania do gry). Ponieważ klient polega na plikach Shareware albo otwartych teksturach, pełna wersja Quake'a nie jest wymagana.

Gdzie zadawać pytania?
Do mnie w prywatnej wiadomości, w komentarzach pod tym wpisem albo na wyżej podanym Discordzie (polecam spingować mnie albo Żółwia).

fervi boosted

Coinbase has always been a bad actor.
---
RT @woonomic
I do wonder if futures exchanges should have just removed Coinbase from their index during the incident to firewall the situation.
twitter.com/woonomic/status/13

fervi boosted

Nie jestem ekspertem od Mastodona. Można obserwować lokalną tablicę innego węzła Mastodona? :P

fervi boosted
fervi boosted

Mastodon wishlist

Preston Pysh
Lyn Alden
Robert Breedlove
Parker Lewis
Saifedean

Let's make it happen

fervi boosted

@nvk @grubles @giacomozucco@bitcoinhackers.org Remember, Mastodon is the beginning, not the end. There are many interesting projects using the ActivityPub network, such as Pleroma or Peertube. They are all compatible with each other (so you can follow Peertube videos on Mastodon for example).

fervi boosted

For the record, I was never banned from Twitter. They suspended my account because someone scooped it up after I left the platform and used it for spam.

Nie znam się, ale się wypowiem :D Czemu wyszukiwarka na 101010.pl nie działa? :(

fervi boosted

There's a new experimental version of Tor Browser out now.

Tor Browser 9.5a4 picks up security fixes for Firefox 68.4.0esr and 68.4.1esr and updates the bundled NoScript extension to its latest version.
blog.torproject.org/new-releas

Trut z komputera (Whalebird), dość ciekawa aplikacja chociaż ma wady z tego co widzę (ma błędy, dodatkowo myśli, że na 101010.pl jest 500 znaków tylko). Natomiast działą ;)

Szkoda tylko, że nie da się super łatwo obsługiwać z poziomu klawiatury

Mam nadzieję, że przed chwilą to nie ja rozwaliłem 101010.pl :D

fervi boosted

I am excited about...

Chyba mi się laptop zepsuł 😥 Kurde kurde kurde

Wstępny projekt bota (drobne poprawki dodam) - podoba się? :)

101010.pl/@fervi_bot_demo/1025

Oczywiście username tymczasowy, więc nie followujcie xd

@xaphanpl

Proszę o wybaczenie, że zwracam się tak oficjalnie o Adminie :P

Otóż chciałbym przeportować mojego bota ze Sztima tutaj (pewnie parę botów). Ogólnie boty generują treść (raz dziennie) i publikują. Chciałbym by (w zmienionej formie) i tutaj publikowały

Pierwszy Bot (główny)
steemit.com/hellobot/@hellobot

Drugi Bot (być może)
steemit.com/bitinfobot/@bitinf

Czy mam pozwolenie na takie coś?

Fajnie jak macie coś na zarządzanie oknami (jak sobie ułatwiacie)

Show thread

Dobra, bo tutaj chyba najwięcej osób używa i3wm XD Jakie macie fajne konfigi (w sensie rzeczy), których używacie.

Jeśli chcecie protip. Jeśli używacie dmenu od i3, to jest szybszy (25 razy podobno, ale zauważalnie) j4-dmenu. Nie wiem na ile się różnią, na oko wcale. Ale dupę urywają :D

Rofi niestety u mnie powoli działa :(

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!