@BluRaf brak SSD czy tona aplikacji? :) Rano Teams, później Edge do poszukiwania informacji spokojnie wystarczy. Tym bardziej że na zdjęciach widziałem komputery z SSD.
Sam jeszcze niedawno miałem laptopa z i7-3612QM (czyli niskonapięciowy) i latało to jak burza, tyle że oprócz Windows 10 był tylko Office i soft do monitoringu w firmie.
@piotrsikora

@piotrsikora Windows 10 pójdzie bez problemu. Nie będzie to demon wydajności, ale do nauki zdalnej wystarczy w zupełności.

@PawelK poproś swojego admina o dodanie. :)
My akceptujemy każdego z automatu.

@o6a4et Jeśli tak zrobiłeś to jedyne co zrobiłeś to zablokowałeś normalne instancje. Zablokowane instancje to takie z których postów nie widzisz, a instancje z przekaźnika akurat loli nie dają.

@sok_mandarynkowy Aktualnie to VPS CPX31 + wcześniej dokupione 200GB dysku. Teraz grafiki poszły w CDN.
Dodatkowym kosztem są kopie zapasowe.

@sp6ina ależ nie ma najmniejszego problemu. :)
Mi również miło było Cię gościć.

@rogatywieszcz niektóre serwery po rejestracji dają wirtualnego hosta do ukrywania IP. Może też być tak że serwer domyślnie ukrywa IP innych.
@szczezuja

Startuje nowa promocja w Citi Handlowy, gdzie za założenie konta można bardzo łatwo zgarnąć stówkę + troszeczkę trudniejsze 50zł.
dmowski.pro/2021/03/29/citi-ha

I tak przy okazji coś co miałem zrobić dawno, czyli rozliczenie się z pieniędzy które od was otrzymałem.
Tak prezentują się wszystkie wpłaty które otrzymałem od początku 2020 roku. Jak nie trudno się domyślić wszystko poszło na utrzymanie serwerów.

Ja się chciałem grzecznie zapytać gdzie są moje pieniądze za 101010? 😂
A tak serio, to jak by ktoś się zastanawiał, to my się nie zamykamy i dalej trwamy przy misji tworzenia maksymalnie otwartej dla wszystkich przestrzeni do dyskusji.

@sdebkowski nawet lepiej jest. Sprzedający wrzucił paczkę do paczkomatu w piątek chwilę po 22:00. Właśnie ją wrzucili do mojego paczkomatu. 😳

Nasz przekaźnik dostał aktualizację i lista instancji pokazuje w tej chwili nie samą prostą listę dołączonych instancji, ale podzieloną na sekcje które instancje są aktywne, które mają chwilowe problemy oraz które już nie istnieją.
relay.101010.pl

@tad26 to przez pocztę i wpisz „Jan Kowalski” jako wysyłający.

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!