@barszczyk No i właśnie po to masz te narzędzia. Ja nie mogę decydować o tym co inni mają czytać. Takie działanie zawsze prowadzi do nadmiernej cenzury. Jedynie tnę to co jest zabronione prawnie, bo muszę.
@m4sk1n

@m4sk1n Global to jak /b/ w 4chanie. Wchodzisz tam na własną odpowiedzialność. 😂
@barszczyk

@barszczyk Japończyków nie zrozumiesz...
I nie, nie mam zamiaru ich cenzurować, bo wyjdzie że usuwam więcej postów od FB, a chyba nie o to nam chodzi.

@michal ahhh w ten sposób. Sam cały czas myślę sam nad zakupem hulajnogi (mała mieścina ok 5km z jednego końca na drugi) i myślałem że się nie sprawdziła, a przekonuje mnie możliwość złożenia i wygodnego wzięcia jej ze sobą.

@pglaz Hej. Aktualnie chyba toot jest najpopularniejszy. :)

@pepemao @sdebkowski Apple raz że nie zbiera aż tyle danych, dwa jeśli powiesz nie to znaczy nie i szanuje Twoją decyzję.

Chciałbym żyć w kraju, w którym dobrze opłacani nauczyciele mają czas i pieniądze, a także swobodę nieograniczoną dyscypliną programów nauczania, by spędzać czas z młodymi ludźmi, by móc towarzyszyć im w początkach poznawaniu świata. Chciałbym żyć w kraju, w którym to rodzice nie musząc wiecznie zapieprzać na kogoś przez osiem najlepszych godzin swojego każdego dnia zamiast spędzać je z dziećmi i bliskimi lub po prostu - po swojemu - mieliby go właśnie m.in. by uczyć dzieci swoje i swoich bliskich lub znajomych, kreatywnie podchodzić do świata, w którym się działa. Chciałbym żyć w kraju, w którym nie jest szkoda pieniędzy na ważne funkcje publiczne, w którym kasa zamiast na kiełbasy wyborcze i wypłaty dla prezesów spółek idzie na pensję dla pracowników tych spółek, tych szkół, na wyposażenia i infrastrukturę, w którym ludzie mają czas i siłę uczyć się i doświadczać siebie, innych, piękna i rzeczywistości. Zamiast dokładać ze swoich pieniędzy do uczniowskich wycieczek, bo zarabiasz 2300 po iluś latach jak dostać od społeczeństwa melą w pysk.

Popieram więc protest nauczycieli i niemal każdy inny strajk.
TO PAŃSTWO JEST DLA NAS
to jest rzeczPOSPOLITA
a nie wasza rzecz

Test działania

@m4sk1n a nie i18n? ;)
Tak P.S. Coś z Twojej instancji się zdjęcia nie chcą ładować w całości...

@pepemao raczej 2gr/m-c nie pokrywają kosztów utrzymania łącza, więc ktoś musi do tego dopłacać (switche po drodze zjedzą więcej prądu).
Żeby nie było to nie uważam że to źle.
@m4sk1n @rnickson

@rnickson że z ciekawości zapytam. Co to za socjalny internet? 🤨

@sdebkowski no Apple ma ostatnio to do siebie że zapowiada rzeczy które pojawią się... kiedyś.
A nie ukrywam że brakuje mi tego, jak kiedyś zapowiadali coś nowego i premiera była w momencie prezentacji.

@barszczyk Dobra, wszystko sprawdzone. Wina na 100% po Twojej stronie.
Żądanie o taki adres było tylko jedno: dokładnie o 20:23. Odsyłająca strona to główna, a nie logowania, więc wszystko było ok. To Ty coś krzywo klikałeś. ;)

@barszczyk Nic nie widzę. Sam teraz się specjalnie logowałem z nowego komputera i wszystko ok. I poza tymi pracami 16 marca nic nie było robione. Nie widać również żadnych śladów włamania czy czegokolwiek.

@m4sk1n przeczytaj cały temat. @barszczyk pytał czy coś mu nie potrzebne i czy go można jakoś wesprzeć, na co @mackozer przejrzał jego profil i pomyślał że @barszczyk jest antysemitą.

@barszczyk niektórzy mają ten komfort że mogą sobie wybierać sponsorów, i odrzucać tych którzy im nie pasują. Nie umrze jeśli odrzuci Twoją ofertę, natomiast nie będzie się czuł dobrze jeśli weźmie wsparcie od osoby która ma mocno sprzeczny „światopogląd”. @mackozer

Show more
101010.pl

101010.pl czyli polska instancja Mastodon.

Co nas wyróżnia?
- Serwer w Polsce.
- Długość wpisu powiększona z 500 do 2048 znaków.
- Trendy w tagach
- Wbudowany Jabber/XMPP z integracją na stronie.
- Wbudowana wyszukiwarka przeszukuje całość statusów, a nie tylko nazwy użytkowników i tagi.
- Posiadamy własny przekaźnik dla każdego kto chce wymieniać z nami tooty: https://relay.101010.pl/