Follow

@krzysiek Nie ładnie tak podpierdalać regulamin bez pytania czy podania źródła...

· · Web · 4 · 1 · 2

@xaphanpl @krzysiek Jak dobry regulamin to oczywiście że nie ładnie, ale warto 🤣

@xaphanpl Jasne masz rację choć można było bez tego pod… 😉 i nerwów.

hellomasto to moje wejście w srodowisko instancji Mastodonta. Uruchomiłem ją tak naprawdę po to żeby wejść w system i go zrozumieć. Dlatego nie koncentrowałem sie specjalnie nad regulaminem, ale chciałem żeby cos było. Zwróć uwagę, że nawet nie informacji jak dortwać projekt, choć jest o tym mowa :). Oparłem sie na Twoim regulaminie z modyfikacjami. Oczywiście przepraszam Cię najmocniej, jesli ubodło, nie taki był mój cel.

@xaphanpl

Po zrozumieniu społeczności fedi, z którą jeszcze 2 miesiące temu nie miałem żadnej styczności zdecydowałem uruchomić docelową instancję pod adresem mastodon.pl tak jak zrobiłem to z pixelfed.pl. Na obu tych platformach regulamin nie będzie operał się na Twoim o to możesz być spokojny :) Daj mi tylko jeszcze chwilę. Myślę, że ostatecznie oddam mastodont.pl dla społeczności za mniej więcej tydzień.

@xaphanpl Jeszcze raz przyjmij przeprosiny. Nie miałem zamiaru pod… regulaminu na stałe. Wrzuciłem go jako forme zaślepki na wypadek gdyby ktoś zechciał skorzystać ze strony.

Punkty które wymieniłeś, są zwięzłe i konkretne więc nie obiecam Ci, że analogiczne zapisy nie pojawią się na mastodon.pl, bo bym skłamał. To podobna forma funkcjonowania platformy. Nie znaczy to jednak, że go podp…

Liczę że wspólnie podkręcimy polskie fedi, bo to niezwykle interesująca idea choć owszem nie dla każdego.

@xaphanpl @krzysiek Spoczko. Gość robi fajną robotę, więc nie ma co się złościć na niego.

Wiele regulaminów z angielskich instancji Mastodona jest na otwartych licencjach. Dopóki nie będzie jednego standardu po polsku to takie sytuacje będą mogły się wydarzyć.

@robert_wolniak ależ ja nie mam problemu, z tym że sobie pożyczył. Zresztą wiele instancji go sobie pożyczyło. Był jednak pierwszym, który nie uznał autorstwa.
@krzysiek

@xaphanpl @robert_wolniak Dajmy chłopaki spokój 😉 Wyjaśniłem temat. HelloMasto to „edu-test”, a docelowa instancja jest pod adresem mastodon.pl (na razie jeszcze nie gotowa) Odpalając hello z rozpędu nie podałem źródła nie podejrzewając ze ktoś w trakcie testów platformy w ogóle tam zajrzy. Okazało się, że zajrzal co w sumie mnie cieszy 😁

Sign in to participate in the conversation
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!