Follow

Problem z wysyłaniem tootów został naprawiony. Dzięki za info @Ganderonus @otwartezrodlo

· · Web · 1 · 0 · 6

@xaphanpl @Ganderonus @otwartezrodlo Właśnie ciekaw byłem co to był za problem i czy tylko ja go miałem.

@robert_wolniak @xaphanpl @Ganderonus @otwartezrodlo nope, wczoraj też musiałem shitpostowac z moich kont w głęboim ukryciu, bo serwer mnie obrzucał errorami 500 i 600.

@seachdamh @robert_wolniak @Ganderonus @otwartezrodlo wszyscy mieli problem. Nocne prace na serwerze nie poszły w pełni poprawnie.

@xaphanpl a tak z ciekawości: co się popsuło? Bo akurat 101010 chyba nie miało jakiegoś dramatycznego napływu nowych użytkowników (nie wiem czy to oznacza, że tak mało polaków na fedi czy też, że ich przechwyciły największe lub bardziej specjalizowane instancje)

@robert_wolniak @Ganderonus @otwartezrodlo

@seachdamh @robert_wolniak @Ganderonus @otwartezrodlo czyściłem bazę z tabel po starym modzie do Mastodona i zapomniałem usunąć jedno odwołanie do tabeli którą usunąłem.

@xaphanpl @robert_wolniak @Ganderonus @otwartezrodlo boooring. A myślałem, że stoi za tym jakiś światowy spisek bezwzględnych korporacji, które próbowały uciszyć ostatnie ostojewolności słowa czy coś... eee... i jaki szitsztorm z tego może być :(

Smuteq

Sign in to participate in the conversation
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!