Follow

Tak sobie siedzę, myślę (nie częsty widok) i doszedłem do wniosku że trochę łącza sieciowego się marnuje na serwerze. No to wykorzystajmy go w słusznej sprawie: 🙂
metrics.torproject.org/rs.html

· · Web · 1 · 2 · 9

@loziniak @safenetwork @xaphanpl poszukaj co to jest frree n
to na pewno nie jest ;-) i nawet nie stało obok.

@loziniak @safenetwork @xaphanpl była kiedyś wersja C ale nie aktualizowana.

ciekawie wygląda ipfs i były prosby by dodali też lepsze protokoły tru _mpet , mu te i kilka innych ale na razie cisza.

@safenetwork @xaphanpl @pronto Rzucisz jakieś linki do tych protokołów? Wujek kaczka mówi na ten temat tylko coś o zakrywaniu trąbki różnymi rzeczami 😉

@loziniak @safenetwork @xaphanpl dawno nie zaglądałem (a nie żem nie chcioł odpowiedzieć) co do zakrywania to polecam jodynę. Zakrywa wszelkie rany i działa dobrze jak się ją pisze przez i krótkie. Oczywiście potem trzeba zakrywać czymś jeszcze.
Co do tej biblioteczki to trudno teraz znaleźć. Ja już od dekady nie zaglądałem wiec po prostu się nie znam. Ale było wersja chyba 5 protokołu.

@loziniak @safenetwork @xaphanpl jak my wszyscy, niektórzy tylko uważają że wiedzą już wszystko ;-)

@safenetwork @xaphanpl @pronto Nie stało obok? Zdecydowanie się nie zgodzę. W czym widzisz tak istotne różnice?

@loziniak @safenetwork @xaphanpl bardzo dziękuje za link. Podstawowym problemem jak i w innych sieciach jest sygnatura. W jaki sposób nie dać się zaszufladkować z transmisją. Mam pytanie czy znasz jakieś realne zastosowania Polska-Chiny? Jeśli ktoś przeskoczy murek ogniowy to już jest coś.
Wszystkie biblioteki mają z tym problem. Jedne sa lepsze inne słabsze. Tu niestety (ale nie czytałem za długo, na to trzeba czasu) nie widze jakiejś lepszej niewidki. Ale poczytam, bo nawet ipfs czasem pisza co innego a wychodzi co innego.

@xaphanpl @pronto Dopiero teraz widzę źródło nieporozumienia. Mój post miał brzmieć "@safenetwork jest". Znasz Safe Network? aka Maidsafe? O Freenecie wiedziałem wcześniej, i trafiłem na Safenet, który wg mnie poprawia niedostatki Freenetu. I jest w Rust 😀
Sign in to participate in the conversation
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!