Follow

Ja się chciałem grzecznie zapytać gdzie są moje pieniądze za 101010? 😂
A tak serio, to jak by ktoś się zastanawiał, to my się nie zamykamy i dalej trwamy przy misji tworzenia maksymalnie otwartej dla wszystkich przestrzeni do dyskusji.

· · Web · 3 · 1 · 6

@xaphanpl lhub.social też się nie zamyka, to jedynie prawicowa operacja dezinformacyjna.

@mkljczk
Btw imho jak wszyscy zaczna banowac wszystkie instancje w stylu fediblock albo powstanie duzo wysp albo docelowo diabli wezma cala federalizacje.

@xaphanpl

@PawelK @xaphanpl Fedi pójdzie w kierunku dwóch, może trzech wysp. Ja wybrałem mstdn.io, ponieważ ma regulamin który sprawia że naprawdę najbardziej wrażliwa osoba nie ma powodu aby blokować tę instancję, a z drugiej strony blokuje inne instancje chyba tylko za spam

@mkljczk
Sensowne. Ja wole jedna z naszych dwoch. Generujemy umiarkowana ilosc kontentu ktory moze zabolec, ale jestesmy otwarci na federalizacje z niemal kazdym.

@xaphanpl

@mkljczk

Moim skromnym po dalekiej lewej stronie na koniec wszyscy pozra sie ze wszystkimi. W stanach cos podobnego widac tam jest wiele napiec wewnetrznych chociaz jeszcze nie mocnych pekniec.

Np.
G vs l
G vs t
B vs g i l
B vs t
Jews vs blacks
Muslims vs l g b t

Gruby temat.

@xaphanpl

@mkljczk

A na marginesie dobrze jesli podzial pojdzie po lini prawo lewo trole.
Rozjazdy miedzy regulaminami dadza potencjalne dodatkowe osie podzialu swiata.

@xaphanpl

@PawelK @xaphanpl ja tylko chciałbym, aby pozostały choćby drobne, jednoosobowe instancje, które dają dostęp do całości sieci (:

@mkljczk
To bedzie trudne napisavmc taki regulamin. Musialbys na raz akceptowac i cenzurowac kontent nieokreslonej liczby wrazliwych kategorii.

Pewnie nie czas i miejsce na flamewara ale polityka parlera jest mi w tym wzgledzie blizsza niz bigtechu 1.0 ale mozna zalozyc przez grzecznosc ze to kwestia gustu.

@xaphanpl

@mkljczk @xaphanpl Wszyscy wiemy że to zorganizowana akcja prowadzona przez organizację terrorystyczną 4chan

@xaphanpl
Ktos mi dmuchnal usera stamtad ale szanuje probujcie. GarbledSpeech jest w bledzie.

@xaphanpl Nie no, jeśli pieniądze to najpierw metodą najlepszych forów *wolnościowych musisz otworzyć usługę escrow. Jak zbierze się odpowiednia liczba wpłat, informujesz o włamaniu... i zbierasz na analizę powłamaniową i ponowne uruchomienie serwera. Aaa... to nie było PW? :D

@seachdamh
@xaphanpl
Musicie działać jak KOD, Margot i inne SK. Kasy natrzepac i po chwili zniknąć ewentualnie sklep założyć z jedynie slusznymi piorunami ;)
Heh...

Sign in to participate in the conversation
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!