Follow

Pora na parę słów co się ostatnio dzieje z adminem:
Ostatnimi czasy choroba daje mi popalić (depresja) i nie mam totalnie na nic siły. Projektu nie mam zamiaru zamykać i niech działa, ale totalnie nie mam chęci zabrać się za kod.
Może niedługo wyznaczę jakiegoś moderatora żeby boty nie zrobiły tu jakiegoś śmietnika.
BTW. Jak komuś chce się szukać błędu z wyszukiwarką to zapraszam do wysyłania poprawki na GitHubie.

· · Web · 3 · 0 · 1

@xaphanpl nie piernicz i weź się do roboty ;) podaj numer konta to Ci na piwo wyśle. Robisz kawał fajnej roboty i szkoda by to stanęło. Każdemu jest ciężko a jak chcesz pogadać to wal na prv.

@sp6ina Link do dotacji cały czas działa ;) paypal.me/xaphanpl
(choć peertube już od dawna nie działa).

@xaphanpl O widzisz jeszcze na ten link się nie natknąłem. Jak dzieci mi oddadzą telefon to Cię wspomogę jakimś groszem na kilka dobrych piw.
Ale ty ciągle opiekujesz się 101010.pl a my jego uzyszkodnicy go zalewamy postami i tak działamy Ci na nerwy że to piwo wypijesz. ;)

@xaphanpl
Kod nie ważny. Ważne zdrowie i życie. Ratuj się, wyjdź z tego. Rodzina, znajomi, ruch itd a jak trzeba to lekarz. Bez mastodona nic nam sie nie stanie. Trzymaj się!

@rogatywieszcz cały czas jestem pod opieką psychiatry (który nawet na czas koronawirusa jest dla mnie dostępny telefonicznie) i na lekach.

@xaphanpl
Powodzenia! Codzienne ćwiczenia fizyczne uratowaly już nie jednego. Tak tylko gdybyś o tym nie pomyslał. Gorąco polecam tez metode Wima Hofa tylko obecnie będziemy cierpiec na deficyt chlodu co najmniej pól roku. Ale samo jego cwiczenie oddechowe tez swietnie robi.

@xaphanpl Też choruję na depresję ,projekt bomba,życzę dużo sił i do napisania.

Sign in to participate in the conversation
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!