Follow

Pora na parę słów co się ostatnio dzieje z adminem:
Ostatnimi czasy choroba daje mi popalić (depresja) i nie mam totalnie na nic siły. Projektu nie mam zamiaru zamykać i niech działa, ale totalnie nie mam chęci zabrać się za kod.
Może niedługo wyznaczę jakiegoś moderatora żeby boty nie zrobiły tu jakiegoś śmietnika.
BTW. Jak komuś chce się szukać błędu z wyszukiwarką to zapraszam do wysyłania poprawki na GitHubie.

@xaphanpl nie piernicz i weź się do roboty ;) podaj numer konta to Ci na piwo wyśle. Robisz kawał fajnej roboty i szkoda by to stanęło. Każdemu jest ciężko a jak chcesz pogadać to wal na prv.

@sp6ina Link do dotacji cały czas działa ;) paypal.me/xaphanpl
(choć peertube już od dawna nie działa).

@xaphanpl O widzisz jeszcze na ten link się nie natknąłem. Jak dzieci mi oddadzą telefon to Cię wspomogę jakimś groszem na kilka dobrych piw.
Ale ty ciągle opiekujesz się 101010.pl a my jego uzyszkodnicy go zalewamy postami i tak działamy Ci na nerwy że to piwo wypijesz. ;)

@xaphanpl
Kod nie ważny. Ważne zdrowie i życie. Ratuj się, wyjdź z tego. Rodzina, znajomi, ruch itd a jak trzeba to lekarz. Bez mastodona nic nam sie nie stanie. Trzymaj się!

@rogatywieszcz cały czas jestem pod opieką psychiatry (który nawet na czas koronawirusa jest dla mnie dostępny telefonicznie) i na lekach.

@xaphanpl
Powodzenia! Codzienne ćwiczenia fizyczne uratowaly już nie jednego. Tak tylko gdybyś o tym nie pomyslał. Gorąco polecam tez metode Wima Hofa tylko obecnie będziemy cierpiec na deficyt chlodu co najmniej pól roku. Ale samo jego cwiczenie oddechowe tez swietnie robi.

Sign in to participate in the conversation
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!