Czy ktoś miał do czynienia z zegarkami Garmina jesli chodzi o development aplikacji? Chodzi o Connect IQ SDK.

Utwor Eurowizji Ukrainy:
youtu.be/F1fl60ypdLs

Utwor Eurowizji Polski:
youtu.be/jRVDZ6446eM

poki bedziemy wystawiac ckliwy, miałki, melancholijny syf to bedziemy zasluzenie poza podium. Koles spiewa jakby płakał, jak ja tego nienawidze...

Jebac zielonych (ekoterrorystow). "Dzieki" nim 0 elektrowni atomowych dziala na terenie Niemiec, i teraz oj, nie mozemy zrezygnowac z ruskiego gazu.

Kremlowska agentura jego mać...

Nie prawa pracownicze, nie wolnosc slowa, nie sekularyzm tylko lobbying pod gazprom

Postanowiłem zmodyfikować aplikacje - chmurkowy odtwarzacz muzyczny "DSub for Subsonic" dla Androida
Brakującym dla mnie featurem był brak możliwości odtwarzania muzyki w tle do innych aplikacji. Postanowilem umożliwić (poprzez ustawienie "Temporary Loss of Audio Focus") ignorowanie innych aplikacji i kontynuacje odtwarzania, dzieki czemu mozemy sluchac sobie muzyki jednocześnie z audiobookiem, czy vlogiem z Youtube.
Pull Request z poprawką do oryginalnego repo:

github.com/daneren2005/Subsoni

fork Dsub for Subsonic:

github.com/thecyberd3m0n/Subso

Oryginalna wersja (jeszcze bez mojego feature) w Google Play:

play.google.com/store/apps/det

Aplikacja służy do odtwarzania muzyki z prywatnych muzycznych chmur obsługujących protokół Subsonic (np Nextcloud Music)
Trzeba przyznać że "Ignorowanie Audio Focusa" to cholernie przydatny, niestety rzadko spotykany feature w odtwarzaczach mobilnych 🙁 jeden z popularniejszych odtwarzaczy który go posiada to PowerAmp (ale niestety ten nie obsluguje prywatnych chmur)

Przydałby sie bot Mastodona który resharuje wszystko stad automatycznie na Facebook (na Twitter juz jest chyba) ;) zna ktos taki?

0xacab.org/haxploited/ddosruss

popularna stronka do nakurwiania putinowskiej propagandy wersja Electron bez corsow!!

Dolacze do botneta w celu ataku rosyjskich rzadowych serwerow

uzywacie Element.io?

macie jakies fajne grupki polskie?

haxploited boosted

Keeping warm by going through Elena Chernyshova's photos of the arctic city of Norilsk, which is in darkness for 45 days a year.

Web3 + Fediverse - zdecentralizowany social network ktory na siebie zarabia i sie oplaca?

Co sadzicie o ?

haxploited boosted
haxploited boosted

it seems fonts.googleapis.com is down for vast swaths of the interwebs, and I'm sick and tired of sites that hard link to said site having to wait for the timeout before I finally get a slightly broken version of the site.

Today's lesson is: don't be complicit in Google's effort to turn the world wide web into a massive garbage fire. Remove all dependencies on google services from your website now!


przykład 6ki z układu równań na matmie w 4tej klasie podstawówki, i braku statystyki na studiach, czyli założenie, że jeśli w przykladowej grupie 100 osob jest 2 terrorystow, to w grupie 300 osób na pewno terrorystów będzie 6
Nie, ziomeczku prawicowy kochany, wyrzucenie reszki nie zwiększa prawdopodobieństwa wyrzucenia orła, a statystyk sie tak nie skaluje.
Pomijając ujęcie pojedynczych morderstw jako ataki terrorystyczne - no dobra, terroryzm broad term - matma sie po prostu nie zgadza, i zgodnie z jego statystykami prawdopodobienstwo bycia zabitym przez prawicowego terroryste jest 1.8x wieksza niż lewicowego.
Post polubilo ~300 osób które myślą że umiejętność obslugi kalkulatora prostego wystarczy im do zrozumienia złożoności świata.
Obok postów hoplofobia.info nie potrafie przejsc obojetnie, gdyż autor dokłada wszelkich starań by z każdym postem udowodnic, uprawdopodobnic i udokumentować teze, której nigdy otwarcie nie ma odwagi ogłosić, bo spadłby z facebookowego rowerka zanim zdarzylby otrzymac pierwszy lajk. Jest to analfabetyzm na wielu plaszczyznach obrany w wiarygodne źródło informacji, z wieloma przypisami, otrzymujący niebezpiecznie ogromne poparcie mas którzy matematyki nigdy nie lubili, nie potrafia sami weryfikowac faktów i dają sie ponieść narracji opartej selektywnym dobieraniu statystyk i ich błędnej interpretacji.
Niestety, prawda jest taka że nawet wykreślenie tego ścieku z baz danych Facebooka spowoduje efekty odwrotne od zamierzonych, i oczywiste oskarżenia o cenzure "prawdy". A jego zostawienie spowoduje uprzedzenia rasowe u bardzo wielu neutralnych, moralnych i normalnych, ale niekoniecznie dociekliwych ludzi.
Post udostepnie takze na Fediverse i Twitterze, mam nadzieje ze przylaczycie sie do debunkingu hoplogówna.info
Mnie wychowywano że człowiek to człowiek, rasa nie gra roli, a dyskryminacja rasowa, etniczna, narodowa czy seksualna jest złem i należy jej się przeciwstawiać. Mam nadzieje że Was także.
hoplofobia.info/gdzie-sie-podz

haxploited boosted
haxploited boosted

Ok. Mastodon... Chyba ja nie potrafię w matematykę ;)

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!