Co u Was wszystkich? Ostatnio nie mam czasu ani siły tu zaglądać.

Nieco spóźnione, ale: ograłam dziś piękną grę o miłości (trochę) i inspiracji oraz spełnieniu życiowym (bardzo). Jest piękna.
Panie i panowie - oto Florence.
Dostępna niestety tylko na Win i MacOS.

W temacie publikacji, punktacji i tego, jak w Polsce wyglądać ma nauka (tak, wiem, że nie powinnam tu wrzucać linka do FB, trudno).

Przytoczę może fragment z tego wpisu:
"Periodyk „Teka Komisji Prawniczej PAN Oddział w Lublinie” miał 40 punktów, teraz ma 100. „Biuletyn Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego” miał 20 punktów, a w tej chwili ma 70. (...) „Teka” i „Biuletyn” (po 100 pkt) uznane zostały za bardziej wartościowe periodyki niż „Nature Human Behaviour” czy „Nature Astronomy” (70 pkt, tyle samo co poprzednio)."

facebook.com/staszek.krawczyk/
*Widzę, że w tekście jest błąd i najpierw podano, że Biuletyn ma 70, a potem, że 100 punktów. Z tego, co widzę w necie, to ma 70 - czyli stoi na równi z czasopismami ze stajni Nature.

Znalazłam dziś w lokalnym sklepie spożywczym (ze wszystkim, wiecie jaki to typu sklepu 🙂) skarpetki na sprzedaż.
Mnie śmieszy 😄

Niebezpiecznik - tematu TVP Info c.d.:
"Czy można zjechać niżej? Można! TVP info poprawiło kod przewijający przeprosiny. Teraz nie widać nawet ostatniego zdania przeprosin -- całość się chowa po załadowaniu strony."

Czasem w przyrodzie bywa przerażająco...
Od razu piszę: są dostępne nagrania z tego spotkania, to nie "photoshop"!
Autorka: Colette English, @journey_to_inspiration na Instagramie

Parę tygodni temu ktoś wrzucił tu linka do My French Film Festival. Nie znajdę już oryginalnego tutu (😁), ale chciałam podziękować tej osobie. Dzięki temu wpisowi dowiedziałam się o fajnej akcji i napchałam łeb francuskim kinem. Dziękuję! ❤️

Niebezpiecznik: "Telewizja TVP Info przegrała w sądzie i musiala opublikować przeprosiny na stronie głównej. Wejdźcie i zobaczcie jak zupełnie przypadkiem strona się Wam przesuwa tak, żeby przeprosin całych nie dojrzeć.
Kod strony pokazuje jak bardzo “przypadkowe” jest to przesunięcie."

Ja pieprzę...

Zabawne, ile kasy trzeba wywalić, żeby publikować open access. W sumie to nie, jednak nie zabawne.

Pytanie za 100 punktów: skąd wziąć sto dyskietek? Mogą być białe, szare albo czarne. Nie muszą być sprawne. Skąd, u licha, bierze się stare dyskietki? 🙄

WAŻNE #Lewica w całej Polsce służy Wam pomocą, zapiszcie nr. telefonów kontaktowych ✊🌹 #StrajkKobiet

Index Copernicus. Polska jest po prostu... echh. Bez nadziei.

Hahaha, dobrze się wątki ułożyły (jak czytam, to "nie widzę" pseudonimów):
- Uważasz, że aborcja jest w zgodzie z nauką KK?
- Nie:) To jest najnowsza wytyczna, która pojawiła się w 2018 roku w odpowiedzi na interfejsy dotykowe.

😂

Chciałbym jakkolwiek i gdziekolwiek wypowiedzieć się dłużej o portalu , ale tyle negatywnych news'ów na ten temat zalewa internet, że chyba po prostu wystarczy mi krótki komentarz:
Użytkownicy internetu - nie warto

Niech mi ktoś wyjaśni, o co chodzi z tym brakiem dobrych kart graficznych na rynku od tylu miesięcy. To jest jakiś absurd. Czytam, że pandemia, że magiczne problemy z podzespołami, że kopacze kryptowalut...

A mi się, kurde, spaliła (no dobra, dramatyzuję - ale padła prawie całkiem) i muszę kupić, i nie ma. -_-

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!