@kermitx oj Discorda uwielbiam.
Wiem, że rozzłoszczę tutaj fanów open source, ale chłopaki od Discorda robią dobrą robotę - zamknięte programy też trzeba doceniać, jeśli są tworzone z pasji :)

To ja może wepchnę kij w jeszcze inne mrowisko, a co tam.

Opinia na temat szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 nauczycieli w grupie 0. Za/przeciw?

Today in - Never Alone (Kisima Ingitchuna). Wspaniała opowieść stworzona we współpracy z Inuitami z Alaski, w ich języku i w oparciu o ich legendy. Wspominam o tym, bo doceniam, że to coś tak kompletnie innego i oderwanego od treści, z którymi na co dzień spotykamy się w mediach i rozrywce (filmach, grach, serialach - całej popkulturze). Bierzcie i grajcie w to wszyscy ;)

When your misprint is really something and you end up *almost* hitting that SEND button with a "floppy dicks tower" in the message to your boss...

A kto wie coś o Threemie? Wszędzie tylko Messenger/WhatsApp versus Telegram/Signal, a wczoraj pierwszy raz zetknęłam się z artykułem nt. Threemy. Czy to dlatego, że jest płatna?

Question: Brave or Vivaldi? Opinions, please!

Dla wszystkich, którym smutno: artefakt pod mikroskopem na nieudanym preparacie sugeruje, że nasze bakterie nas kochają ;)

#OpenStreetMap: The best world map for #accessibility
On International Day of Persons with Disabilities, here's how #OSM can be used for everyone.
blog.openstreetmap.org/2020/12

101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!