Google removes yet another FOSS application from the Google Play store because it links to its website which links to its Patreon github.com/language-transfer/l

Walled gardens strike again

Imagine a government agency ordered Apple to include hashes of all documents they wanted to track into that kiddie porn database. Suddenly the government knows who's got that antivax meme JPG. Or tax protest DOC. Or an environmental report PDF.

And it's just hashes! Apple won't know what they're tracking, so they can't say "no".

Now tell me you honestly believe no government *ever* will take advantage of this invisible monitoring power.

Please, if you have a bot, make it post in unlisted rather than in public. There is so many bots posting in public now that the federated timeline is becoming unusable.
I don’t usually ask that, but can you boost this to spread awareness?

Z serii: Koronaabsurdy

Warszawa Dworzec Centralny - ludzie koczują wokół 6 dostępnych gniazdek. Miejsc siedzących jest zbyt mało, więc wszyscy siedzą ściśnięci obok siebie lub czekają na ziemi aż coś się zwolni. Tuż obok zamknięta ze względu na wirusa poczekalnia mogąca (przy założeniu jednej osoby na ławkę) pomieścić jakieś 40 osób i większości z nich zapewnić gniazdko.

W jaki sposób ograniczenie powierzchni dostępnej dla podróżnych ogranicza rozprzestrzenianie się wirusa? Nie wiem.

Obserwuje mnie tu trochę osób z 101010.pl, które dostało dziś trochę spóźniony update z wersji 3.1.cośtam na 3.3.0
Jakby kogoś ciekawiło, co w tym czasie zmieniło się na Mastodonie
zmiany w wersji 3.2.0: blog.joinmastodon.org/pl/2020/
zmiany w wersji 3.3.0: mobile.twitter.com/mkljczk/sta

@antifapolska Nie, to raczej po prostu mi pokazało, że mówicie jakieś tam frazesy, które mówicie i tyle - nic za tym nie stoi. Nie jest tak, że przemyśleliście sprawę i opracowaliście strategię na podstawie wiedzy, tylko po prostu tak sobie to wymyśliliście i tyle. Bo fajnie jest być takim groźnym i uchodzić za niepokornego, który rozprawia się z systemem!
Piszecie, że nie zajmujecie się kwestiami ekonomicznymi, ale jednocześnie fuck the rich, bo bogaci używają faszystów jako narzędzia do rozprawiania się ze zorganizowanym społeczeństwem? A dajcie spokój, co to jest w ogóle za logika... Jasno wynika z waszych słów, że jest to jedna z kwestii odgrywających w waszej ideologii jakąś rolę.

@siloam @teetotaller @mkljczk @wwrsj Tylko że w przypadku powstania świata mówimy o de facto nieskończonym czasie i nieskończonej ilości równoległych prób powstania "życia". Patrząc na to w taki sposób możemy wyobrazić sobie, że zanim powstała komórka, która miała szanse przeżyć i się rozmnożyć była ogromna liczba jej "prototypów", które nie przetrwały. Wszystko to kwestia czasu i dostarczenia entropii. Aczkolwiek do mnie osobiście kreacjonizm przemawia bardziej.

RT @mediafun@twitter.com

Dość często w roli komentatorów @WiadomosciTVP@twitter.com pojawiają się te same twarze. Właściwie trudno o wydanie Wiadomości bez udziału kogoś z „trójki muszkieterów TVP”.
To nie błąd w sztuce dziennikarskiej, to medialna patologia.
Pełna analiza na mediafun.pl/tvp #media #TVP

🐦🔗: twitter.com/mediafun/status/12

Jak może wyglądać i kogo może dotyczyć podatek cyfrowy w Polsce? W jaki sposób Wikipedia chce automatycznie tłumaczyć artykuły? Jak twój szef może śledzić, co robisz na laptopie pracowniczym? Przegląd wiadomości ze świata IT z minionego tygodnia od Midline

midline.pl/prasowka-2/

101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!