Nadszedł czas na upgrade i mój Amazon echo dot ustąpił miejsce bardziej wypasionemu echo show. Po pierwszym dnu korzystania to wcielenie Alexy wywarło na mnie całkiem pozytywne wrażenie, dźwięk jest całkiem dobry jak na tak małe urządzenie a ekran całkiem nieźle uzupełnia głosowe odpowiedzi.

0
1

mBank nareszcie wprowadził adaptive icon w aplikacji mobilnej. Nie wiem czy to przez moją pedantyczność czy też moje specyficzne poczucie estetyki ale brak tego drobiazgu trochę mnie irytował. Bardzo dziwi mnie także fakt iż bank reklamujący się jako ikona mobilności nie wprowadził tego wcześniej. Przynajmniej mają w miarę ogarniętą apkę więc lepiej że taki drobiazg dodali późno niż wcale.

0
2

Dostałem dziś pierwszy alert RCB, zapowiada się że te wiadomości będą idealnym uzupełnieniem aplikacji RSO. Oba ostrzeżenia dostałem w mniej więcej tym samym czasem więc wygląda na to że działa to całkiem sprawnie.

0
0

Dobry artykuł na temat szyfrowanych komunikatorów autorstwa niebezpiecznik.pl
niebezpiecznik.pl/post/prostuj

Czyli dalej pozostanę przy .u bo jak na razie nie widzę lepszej alternatywy.

2
2

Od kilku dni bawię się chromecastem i jak na razie spisuje się całkiem nieźle. Jedyny problem jaki napotkałem dotychczas to zacinanie się wideo przy przesyłaniu z vlc na androida ale to chyba zasługa mojego słabej sieci wifi.

1
0

Hello World!
To mój pierwszy toot ma .ie!

0
1
Mastodon

101010.pl czyli polska instancja Mastodon