Mamy tutaj sporo fanów otwartego oprogramowania. To może warto się skrzyknąć na ogrywanie jakiejś otwartej giereczki? :)

Popykałbym sobie w fajnym towarzystwie w stare dobre Hedgewars (z tego co kojarzę gierka na wolnej licencji mocno inspirowana Wormsami). Znajdą się chętni? :) Screenshot z gry dla atencji i zachęty.

@teetotaller Dzięki chociaż za taki feedback. Lepszy feedback negatywny niż głucha cisza ;)

@teetotaller @robert_wolniak a propo gierek - w najbliższej przyszłości planowane jest wyjście dwóch gierek opartych o uniwersum oWoDa: Werewolf: The Apocalypse - Earthblood oraz Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

@seachdamh O ile kocham WoD i setting Wampira: Maskarady to jednak najbardziej lubię je w wydaniu klasycznych papierowych RPG. Do gier komputerowych się coś nie mogłem przekonać. Ale zobaczymy jak wyjdzie Bloodlines 2 :)

@robert_wolniak ja Bloodlines całkiem nieźle wspominam jako grę jak na tamte czasy. Fakt, nie ma to magii i zabawy papierowego RPG, ale nie próbuję nawet porównywać tego ze sobą, to zupełnie inne formy rozrywki.

@robert_wolniak Właśnie ustalamy termin na kolejne planszówy, zapraszam do udzielenia się w ankiecie ;)

forum.sealcode.org/t/lutowe-pl

@robert_wolniak @kuba jestem ciekawa w jaki sposób gracie? Gry są dostępne w formie aplikacji?

@nomadbynature Planszówki to pewnie na stronach specjalnych (Tajniacy na pewno mają oficjalną stronkę do grania, CAH podobnie - pozostałe są na BoardGameArena).

@nomadbynature Są są, chociaż bardziej wolę Tabletop Simulator na Steamie 🙂 o wiele większy wybór wszystkiego.

Sign in to participate in the conversation
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!