Follow

W sumie moja inicjatywa to się ogłoszę :D


Była rozgrywka w Starcrafta, to teraz dla odmiany zaproszę na coś dla fanów boomer shooterów. Wspólnie z grupą Weterani Gier Wideo chcę zaprosić Was na wieczorne strzelanie się w Quake World (sieciowa wersja pierwszego Quake'a). Ale po kolei:

Co?
Quake World - luźne strzelanie się w trybie FFA na różnych mapach, od starych klasyków aż po nieco bardziej wymyślniejsze mapki.

Kiedy?
16 stycznia 2021 (sobota) od godziny 21.00.

Gdzie?
Mamy działający 24/7 serwer dedykowany. Wystarczy wpisać /connect qw.weteranigierwideo.pl:28501 po odpaleniu gry. Głosowo będziemy rozmawiać na Discordzie Weterani Gier Wideo: discord.weteranigierwideo.pl/

Skąd pobrać?
Do gry po sieci w Quake'a polecamy klienta nQuake dostępnego bezpłatnie na stronie nquake.com/ (Windows, OS X i Linux). Jest to kompletna paczka - nie trzeba niczego dościągać (mapy są zasysane bezpośrednio z serwera w trakcie dołączania do gry). Ponieważ klient polega na plikach Shareware albo otwartych teksturach, pełna wersja Quake'a nie jest wymagana.

Gdzie zadawać pytania?
Do mnie w prywatnej wiadomości, w komentarzach pod tym wpisem albo na wyżej podanym Discordzie (polecam spingować mnie albo Żółwia).

· · Web · 2 · 1 · 2

@fervi Mogę przypomnieć bliżej terminu :) Ewentualnie zrób tak jak ja: przypominajka w Kalendarzu w Windowsie/Linuksie/Kalendarzu Google, zależy czego używasz :)

@teetotaller Tak - będziemy grać FFA (Każdy na Każdego).

Ale giereczkę dla singleplayera też gorąco polecam :) Nie jest może tak wybitna jak w DOOMie, ale Carmack i Romero i tak sporo serca włożyli w gierkę :)

Jak Cię interesuje historia gry to polecam dłuuugi materiał Coleslava: youtu.be/WcQBnucpiAk

Sign in to participate in the conversation
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!