Follow

Hm, gdybym załatwił jakąś promocję ebooków (weird fiction, horrory, fantasy, sf) w wydawnictwie IX powiedzmy po dziesięć złotych za sztukę, byłoby zainteresowanie?

wydawnictwoix.pl/

Proszę bustujcie dla zasięgu. Pytam, bo jestem ciekawy, czy jest pole dla promocji specjalnie dla Fediverse.

· · Web · 5 · 7 · 0

@sp6ina Na papier raczej większych promocji nie załatwię. Mają teraz zresztą promocję (32 złotych za miękką oprawę) na kilka książek.

@rdarmila
Rozśmieszyłeś mnie tym "daj za pięć".
Ja ebooków nie czytam to nie głosuję.

@rdarmila Na razie Legimi (+ Scribd dla zagranicznych) prawie zupełnie spełniają moje potrzeby ebookowe, więc niestety nie.

@rdarmila Dużo zależy od tego, co by top było... :)

@steev Dlatego dałem link do strony wydawnictwa, żeby można było zobaczyć, co tam w sklepie mają ;) - jak pisałem, przekrój jest od weird fiction przez horror i fantasy do sf.

wydawnictwoix.pl/

@rdarmila @steev z tego co widzę on mają bardzo spoko ceny na ebooki, wiele z nich jest poniżej 20 zł. Jak dla mnie to bardzo ok, nawet bez przeceny do 10 zł czy coś :D

@rdarmila jestem kompulsywnym zbieraczem książek, ebooki toleruję tylko, jeśli nie ma innej alternatywy. Więc nie, wolę zapłacić pełną cenę za normalne wydanie ;)

Sign in to participate in the conversation
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!