W związku z tym, że admin się nie odzywa a ja mam już dość logowania się za pomocą e-maili zawieszam działalność tutaj.

Może jak serwer nie będzie gnębił aero to wrócę ;)

portal-polski.pl/amantadyna-za

amantadyną nie wolno leczyć w Polsce bo to nieprzebadany eksperyment medyczny, mozna za to szczepić nieprzebadanym sztucznym syropem mrna.

Czego nie rozumiesz?

komu dolara komu dolara, komu dolara na konto?
obserwatorgospodarczy.pl/2022/

W sumie to nie wiem czy nie oznaczyć jako wrażliwe. Polska niewiele mniej też paręset chyba procent. I jak z tego ma wyjść cos dobrego?

Po co jest śmigło w samolocie?

Do studzenia pilota.

Efekt można zobaczyć, gdy przestanie się kręcić. Wtedy pilot zaczyna się potwornie pocić.

Wszyscy wieszczą że już za momencik, już za chwileczke ukraina zostanie zaatakowana.

A ja myślę, że nie będzei atakowana przez rok. Może postrzelają trochę 'separatyści' ale nikomu nic się nie stanie.
Zachód 'pokona' niedzwiedzia, rosja bedzie miała droga rope i gaz a ukraina darmową broń. Tylko Polska jak zwykle przespała sprawę bo mogła razem z usa odebrać królewiec.

taki tam wywiadzik o problemach na zakrętach róznych phizerów
youtu.be/arrokG3wCdE

trybun.org.pl/2022/02/05/nowe-

Nowe badania wykazały, że iwermektyna powoduje :

85-procentowy spadek prawdopodobieństwa zakażenia, gdy jest przyjmowana przed narażeniem na SARS-CoV-2;

78-procentową i 46-procentową poprawę stanu pacjenta, gdy jest podawana, odpowiednio, we wczesnym i późnym stadium choroby;

oraz 74-procentowy spadek śmiertelności.
[...]

Czy ktoś zrobił jakąś poważneijszą strona na ? jak mam problem z zasobami.

mam 20zł do wtorku, zamienię na 5zł do piątku.

wnp.pl/tech/zloty-z-okresem-wa

nowy wspaniały ład płatniczy, czyli płaćmy powoli.

Pierwszy tablet ma problemy liliputing.com/2022/02/makers-
Wydaje się, że chińczycy chcieli zrobić z linux-a drugiego androida. Z zamknietym systemem. Teraz to zmieniają, czy odbudują społeczność? No nie wiem.

Kiedy wybuchnie i dostaniesz powołanie na .
Nie kwękaj, że nigdy nie pisałeś w js.

Nasza jest zakodowana. Wszystko TVP? Info itp. Tylko zakodowana odwrotnie. Kiedyś było, jak chcesz oglądać to płać, a teraz jest płać i możesz nie oglądać.

Niedługo wprowadzimy nowe standardy:
1. po to by można było sprzedawać pasma na telefonię za gruby szmal do przehulania przez rząd
2. Po to by wprowadzić większą modulację Q256 co zwiększy pobór pradu i własciwie uniemożliwi dłuższe oglądanie telewizji mobilnie. Przy średniej 40Mb/s to bardziej opłaci się ogladac przez internet.
3. Aby wprowadzić nowy kodek, a bo przy okazji. Oczywiście nie ma żadnych nowych rzeczy, rdsów informacji tekstowych, tłumaczeń, informacji o innych kanałach by nie trzeba było skanować wszystkiego, informacji jednostronnych jak kiedyś telegazeta tylko normalnej jakości. Nic , zero. Po prostu nie chce nam sie niczego dodawać bo po co.

Występ na scenie kończy się gdy ilość rekwizytów jest za duża by po nich chodzić.

youtube.com/watch?v=e3q4aHEH2f

Odbiorcy prądu z Białegostoku zażądali od lokalnej spółki energetycznej obniżki cen prądu. Gdy żądania nie zostały spełnione, ogłosili strajk elektryczny i ograniczyli pobór energii. Do łask wróciły świeczki i nafta, ale dopięli swego. Ceny prądu spadły do 80 gr/kWh. Podobne strajki odniosły sukcesy także w innych miastach międzywojennej Polski. wysokienapiecie.pl/43207-straj

Najprostszym sposobem deeskalacji możliwej wojny na ukrainie jest zadeklarowanie i ew. wykonanie zajęcie Królewca w wypadku wrogich działań na ukrainie.

Znów szury miały racje. Gdy to sobie pomyślisz to wiedz, że dziś szurami nazywamy osoby które robią to co robili dziennikarze. Dziennikarze kiedyś zastanawiali się kto zarabia, jakie są opinie do czego to może doprowadzić. Dziś dziennikarze serwują propagandę konkretnego ośrodka decyzyjnego.

W promocji kupiłem -a bardzo zacna układanka. Spokojnie można układać bez algorytmów a daje dużo radości. W promocji można spokojnie wyhaczyć poniżej 25zł

Żadnego niebezpieczeństwa nie ma, nam nie zagraża, się odezwał.
streamable.com/8wdc3v
Najlepszy jest ten wyższy gość z lewej. Wygląda jak by mówił "Ożeż, ty, serio to powiedziałeś? No długopis przechodzisz samego siebie" itp.
Ten obraz wart .

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!