Jak miło że media głównego ścieku zaprzestały straszyć nas covidianizmem prrzymilac się władzy i nas pouczać.
Jak miło zobaczyć hipokryzję. "Gdy opodatkowują innych to dobrze gdy opodatkowują ich to źle"
Niech pożyją jak prawdziwe . Może zaczną mówić o dla wszystkich.

[na ]przeprowadzane w ramach ogłoszonego przez Radę Ministrów Narodowego Programu Szczepień są eksperymentem medycznym przeprowadzanym na ludziach.

Po drugie – że do szczepień zostały wykorzystane szczepionki dopuszczone „warunkowo”, i tylko na jeden rok, i pozostają one na etapie badań klinicznych dotyczących ich skuteczności i bezpieczeństwa.

Po trzecie – że na czas opracowania szczepionek i na czas „wyszczepiania” Parlament Europejski i Rada UE „zawiesiły” szereg przepisów regulujących badanie, stosowanie i wprowadzanie do organizmu ludzkiego organizmów genetycznie zmodyfikowanych GMO.

W związku z tym – po czwarte – masowe szczepienia takimi preparatami będą postępowaniem bezprawnym.
nczas.com/2021/02/05/koronawir
-cov-2

gadowskiwitold.pl/wp-content/u

Masowe szczepienia przeciw COVID-19, z założenia na całym dorosłym społeczeństwie, z wykorzystaniem szczepionek warunkowo i tymczasowo (na 1 rok) dopuszczonych do obrotu, pozostających w fazie badań klinicznych, do tego bez stosownej i wyraźnej informacji o tym fakcie, będą działaniami bezprawnymi.

Obowiązujące prawo zezwala na udział w eksperymencie medycznym jedynie ściśle określonej grupie osób, i tylko w określonych sytuacjach, za ich uprzednią zgodą. W związku z tym brak podstaw prawnych do przeprowadzenia masowych szczepień dorosłej części społeczeństwa, w ramach tzw. Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, z wykorzystaniem szczepionek warunkowo i tymczasowo dopuszczonych do obrotu, pozostających w fazie badań klinicznych.

Klauzula dobrego samarytanina nie ma zastosowania do zabiegu szczepienia przeciw COVID-19. Personel medyczny ponosi odpowiedzialność karną oraz cywilną, w tym odszkodowawczą, w pełnym zakresie - zakres tej odpowiedzialności nie zostaje ograniczony klauzulą dobrego samarytanina.

Znacie jakieś seriale do obejrzenia? Przy politpop to czasem aż strach zajrzeć. np. Travelers da się oglądać?

Ach gdzie te stare filmy jak 'Człowiek demolka'

terrorystyczny wirus z wuhan

Jak kiedyś walczono z niewidocznym wrogiem terrorystów tak teraz bohatersko walczymy z niewidocznym wirusem.

I jakoś się żyje w tej polityce

Pronto boosted

@midline @syngrzegorza Przy okazji #PeerTube, wysłałem prośbę o mozliwość śledzenia waszej instancji z naszej: tube.dev.lhub.pl. Zerkniecie?

Każdy chce spokoju i wolności. Ja od kilku lat szukam komputera, który pozwalałby mi pisać teksty i działał jak najdłużej.

Najlepiej jak by działał bez prądu z zewnątrz . Nie musi mieć jakiś wielkich procesorów, ale z lenistwa chciałbym by miał unix-a. Git, ssh, vi, tex. Człowiek się przyzwyczaja do tego co dobre. PDP11 działa na esp, Linux na wszystkim co ma MMU (choć na swoim 286 też kiedyś miałem linux-a).
Używałbym Psion 5 ale niestety polskie litery na tej klawiaturze nie działają. Po prostu jest za mała. A sprzęt działa tydzień na dwóch paluszkach. Czy gdzieś byłby porównywalny sprzęt? Czy ktoś używa czegoś dla elektronicznego minimalisty?

Państwo wspiera przedsiębiorców. W trudnych czasach każda para rąk się przyda.

Apeluję do rządu by jak najszybciej przeprowadzić wybory!
Jakiekolwiek. Bo wiadomo, że wybory są lekiem na wszystkie formy covidianizmu -19

stowarzyszenierkw.org/polityka Zawsze jakaś sytuacja jest komus na ręke. Zawsze kroś chce zarobić. To nie jest teoria spiskowa. Spiskowa staje się wtedy gdy ktoś kto ze soba walczy, ktoś jest śmiertelnym wrogiem ale działa razem. To jak PiS i PO zgodnie głosujący nad ustawą, Jak Chiny i USA wspólnie działający przeciw pandemii. To znaczy, że albo ona jest i tylko jej nie zauważamy, albo jest jakiś cieć, który każe wszystkim w piskownicy się szybko pogodzić. Ja jakoś nie mogę się przekonać do tych teorii, ale je czytam bo coraz bardziej nie pasuje mi to co się dzieje. Tak jak by władza dostała internet i przestała w ogóle zwracać uwagę na walki między sobą, z przeciwnikiem w innym państwie itd. To jak by człowiek zaczął grać 24h na dobę na komputerze i przestał jeść, spać i chodzić do roboty. Tak wygląda dziś władza. Internet i sterowanie społeczeństwem za pomoca 'interneta' stało się narkotykiem.

Po prostu piękne youtu.be/oGfkPCZYfFw Jak ludzie kiedyś potrafili tworzyć utwory bez stacji dyskietek?

Zgodnie z przepisami dziennikustaw.gov.pl/D20200001 osoby uprawiające sport nie muszą nosić maseczki. Zastanawiam się nad trenowaniem chodu sportowego (w sumie to konkurencja lekkoatletyczna).

Jak przesłać 20GiB z Chin do Polski? Niby proste, ale e-maile odpadają, chińczyk nie ogarnia dropboxa, o BT nawet nie wspominam

Wojna w Arcach. Rozruchy w Bułgarii i na Białorusi. A my uważamy, że przecież nas to nigdy nie dotknie.

Kto dziś projektuje klawiaturę?
Ano ludzie z dziwne ale prawdziwe.
forum.pine64.org/showthread.ph

Niestety jak to na forum, nie ma żadnego sensownego sposobu dyskusji. Obrzucanie się pomysłami i zero meritum.

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!