piotr_losy boosted
piotr_losy boosted

Dodam.ze robi tak.każda przeglądarka i komunikator za wyjątkiem telegramu.
Może ktoś cos podpowiedziec?

Show thread

Siemka. Ktoś może wie dlaczego przy odpaleniu video np tutaj na mastodonie blokuje mi ekran w smartfonie???

@kmic to jest po to by dnie doszło do samozaplonu. duży tonaż duża temperatura wewnątrz wagonu. Węgiel gromadzony na hałdach albo polewa się wodą albo maluje wapnem na biało by nie doszło do samozapłonu. To główny powód lania wody na węgiel. Nie wydaje mi się by chodziło o zwiększenie tonażu. w takim układzie woda lana była by godzinami a nie przez ułamki sekund

@kmic @nomadbynature Odniosłem się. Jedynie do wyoowiedzi nomadbynature... na marginesie z tego.co mi.wiadomo Polska nigdy nie podpisała karty praw człowieka. .. to.jako.ciekawostka... ciekawi mnie czy zrobiła to.Turcja... jeśli nie podpisali trudno mówić o łamaniu tego prawa. Ziemia to okrutne miejsce przemoc i bezprawie czai się nie zależnie od kraju. Rządy kłamią także i nasz.. .. U nas tez torturowano więźniów i to sunkowo nie dawno... świat jest świątynia kłamstwa i terroru..

@nomadbynature @kmic
Zgadza się, pracowalem roznych firmach w Niemczech i nadal pracuję. Bywa, ze Turcy wrecz nie.cierpia lub nie nawidza arabow. Przypominam tez, ze Turcja jako jedyny kraj w europie nigdy nie zgogodzila sie, czy tez nie przyjela do wiadomosci rozbiorow Polski. Wrecz protestowala przeciw temu na arenie miedzy-narodowrej. Wiec nie raki wilk straszny jak go maluja...

Ukraińcy uważają ludobójcę Polaków, Romana Szuchewycza, za swojego bohatera. Autor słów „Śmierć jednego Lacha to metr wolnej Ukrainy” posiada na Ukrainie wiele pomników, jeden z nich znajduje się we Lwowie. Nienawiść tych ludzi do Polaków trudno nawet ująć w słowa.
vk.com/wall485135634_12741

piotr_losy boosted
piotr_losy boosted

Pozdrawiam wszystkich pasażerów Statku Ziemia. Obyśmy się odnaleźli.

piotr_losy boosted

Ja kiedy widzę, że nikt na fedi nie postuje poza mną…

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!