W końcu trafiłem na banany!
Dawno nie jadlem, dużo poszło do zamrażarki (banany spokojnie można mrozić).
Też bardzo ładne jarmuże, mixy sałat (z datą niby do dzisiaj, ale to się nijak ma. Jarmuże mogą spokojnie z tydzień jeszcze poleżeć) i papryka.

Były w koszu mandarynki, na które się napaliłem, ale niestety takie powylatywane z siatki i nie chciało mi się szukać, i wybierać.

Btw ale jutro będę zmęczony znowu, eh xD

Follow

@crusom
Mozesz ekstrahować psychodeliki ze skórek bananów👍 to mój plan następnego skipa.

@pepemao wróć, co?

Jadłem wcześniej skórki bananów, jako wegański zamiennik szarpanej wołowiny (polecam).
Przestałem, bo ogarnąłem, że w sumie wszystkie te skórki są woskowane i pryskane, więc może to nie jest najlepszy pomysł.

Ale nie wiedziałem, za tam są jakieś psychodeliki xD

@kolejnylewackipej
Nie po to siedzę od 12 roku życia na [h] na dziwnych forach, zeby tak tanio sie podzielic 😂 uwaga podpowiedz: anarchistyczna ksiazka kucharska.
@crusom

@pepemao @crusom też od dzieciaka siedzę na dziwnych forach ale szczerze nigdy nie widziałem info o związkach psychodelicznych w skórce od banana. mega mnie to zaskoczyło

@crusom
Obczaje, no właśnie testy przede mną, ale banandryna ponoć tam występuje. Ale to chyba jakbys palił skroni bananów to pewnie kilka kg by trzeba :D troszke oporzadzic trzeba, juz czytam @kolejnylewackipej

@crusom @kolejnylewackipej
No dobra, tosorry 😂 mogłem doczytać, ale jak spróbuje to dam znac xd

Sign in to participate in the conversation
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!