Follow

Logo Mastodon dla instancji 101010.pl

Może komuś się przyda do czegoś, więc proszę kopiować i rozpowszechniać. Do użytku przy promocji, na tapetę, do umieszczania na różnych grafikach (również w roli sygnatury) i tak dalej. Logo jest wykonane w pliku rastrowym, ale mam wersję w większej rozdzielczości (proszę pisać, jeśli potrzeba).

Popieram koncepcję sygnowania grafik w celu promocji Fediverse (hasztag ).

· · Web · 2 · 1 · 2

Wymieniłem wiadomości z kuratorem instancji mastodon.art. jasno napisał że nie zdejmie bana jeśli 101010 nie blokuje za samo posiadanie poglądów, których nie chcą tam widzieć i że jest to celowo stworzony safespace. Obawiam się, że nic się tu nie zmieni. Wolność słowa jest przez niego/nich (bo wypowiedział się w liczbie mnogiej) postrzegana jako coś negatywnego.

Zastanawiam się czy są jakieś kroki które realnie dałyby jakieś rezultaty w takich sytuacjach ale nie widzę nic takiego. Społeczność takich instancji najwyraźniej sama tego chce.

@pavel
@xaphanpl

@rogatywieszcz @pavel @xaphanpl no to tam przy rejestracji trzeba się wyspowiadać ze wszystkich poglądów wtf

Znajomy już otrzymał informację o tym, że bezpodstawne blokowanie 101010.pl nie zostanie zniesione. Wkurzył się i wspomniał coś o zmarnowanym czasie. Zdecydował się migrować na inną instancję, pójdzie sobie z mastodon.art na photog.social i po kłopocie.

@rogatywieszcz @xaphanpl

@pavel brak spacji
Pierwsza kreska w m może być dłuższa albo ostatnia krótsza.
Dość ciemne logo. Nie wiem czy to dobrze.
Idea świetna i bym bardzo zachęcał do prób. Sam mastodon potrzebuje też kilku obrazków. Jakieś flagi, piłki czy co tam kibice używają. Ale ten konkretny model jest taki sobie.
Masz potencjał, rób dalej

@nastepny Kreski w "m" są równe, zapewniam. Bazowałem na pliku oryginalnego loga, więc litera jest dokładanie taka, jak wszędzie. To po prostu logo z dodanymi elementami instancji 101010.pl Co do kolorystyki, faktycznie jest ciemne i zaraz zamieszczę wersję bez czarnego tła a w zasadzie bez żadnego tła. Dzięki temu każdy będzie mógł sobie dostosować kolorystykę :)

Jestem amatorem, więc mówimy tutaj o mojej krótkiej i niezgrabnej zabawie w programie GIMP a nie czymś profesjonalnym. Doceniam Twoją konstruktywną krytykę i będę się starał prezentować coraz lepsze rzeczy (czasami z pewnością coś zrobię, teraz pewnie związanego z )

Sign in to participate in the conversation
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!