Blog Rogatego ( @rogatywieszcz ) na gemini to jest jakaś inna czasoprzestrzeń. Czytam raczej wszystko i kiedy już myślę, że nic mnie nie zaskoczy, otwiera się przede mną przestrzeń fraktalna 😁 Jak ktoś nie widział to polecam. "Dobre fazki".

Żeby nie było, że się nabijam. Rogaty ma rozkminy na takie tematy, na które normalnie nie zwracam uwagi. Przy tym są dość irytujące, ponieważ niektóre wpisy są tak sobie rzucone w eter, przeczytaj i nie dyskutuj. W innych nawinie jakiś temat, ale w taki sposób, że musisz sobie coś dopowiedzieć, żeby się jakoś do tego odnieść, przez co jak jemu się zbiera na dyskusje to mi się nie chce 😄 Mamy taką jedną, chyba z przed roku i w dalszym ciągu nie czuję się na siłach, żeby otworzyć te maile.

Status związku: To skomplikowane 🙃

gemini://rawtext.club/~deerbar

Tędy z normalnej przeglądarki:
portal.mozz.us/gemini/rawtext.

Po kilku dniach kręcenia się w kółko, w końcu się naumiałem.

Banalnie proste jak się wie, co i gdzie wpisać. Szkoda, że ten, kto pisał dokumentację do GTK nie wziął pod uwagę, że ktoś z IQ pasty do zębów też będzie chciał się za to zabrać.

Zauważyłem też, że nie mam już ochoty walić głową w klawiaturę na sam widok dokumentacji, co uznaję za spory postęp.

Stopa, werbel, stopa, stopa, werbel. Piękny dzień, w sam raz na kiblowanie przed kąkutrem. Pocieszam się pomidorami ze śmietaną i szczypiorkiem.

Jak to jest, że ile razy tu wejdę, to główna wygląda jakby się ziemniaki z worka wysypały?

@crusom

Da się, kliknij na ten tag Można też śledzić kilka różnych tagów. W kliencie webowym (przez przeglądarkę) robi się to tak peertube.co.uk/w/fLFuFyBQtuVSE

W zaawansowanych lkientach desktopowych również można tworzyć kolumny z wieloma tagami w jednej kolumnie.

Poto bozia dała oczy, żeby robić na oko 🎶 🎶

Kurde, chyba mi się blokada włącznika zepsuła w szlifierce 😐

No cóż, trzeba będzie wbić gwoździa. Żartowałem, jestem cywilizowanym człowiekiem i takie sprawy załatwiam trytytką 💪

matko-bosko co tam sie wyprawia sie

Słyszałem o MK Ultra i innych takich, ale żeby aż tak 😱
youtu.be/an289RSt1Cc

Sie tak czepiacie biednych traktorków, a nikt nie mówi o ruchu lotniczym nad polami uprawnymi. Ja idę rozstawiać pastuch, nie wiem jak wy.

No ta, poszedł na ślimaki i się od razu cicho zrobiło. Wróci to znowu będzie
youtu.be/4PSzFJMRrDQ

@kmic
Widziałem Cię ostatnio jak pryskałeś stonkę. W tym starym fergusonie wyglądałeś jak sołtys. Co ja mówię sołtys, jak wójt!

Tak sobie pomyślałem, a co jeśli Obi Ląki Łan jak gada o tych pomidorach i paprykach tak naprawdę ma na myśli gejmplej z gry? Taki gejmplej z komentarzem, tyle że bez gejmpleja. To by się w sumie mogło zgadzać, ostatnio coś gadał o zakładaniu (((patronajta))).

Ja bym się na waszym miejscu czuł oszukany, a nawet oburzony, bo to już wyższy poziom lenistwa robić taki gejmplej.

(celowo go nie pinguję, proszę mu nie mówić, że go rozpracowałem)

Pompowałem sobie dzisiaj wodę ze studni do zbiornika, żeby było czym grządki podlać i trochę zgniłem. Sąsiad ma odpicowaną mazdę; niskie zawieszenie, dystanse na kołach i inne pierdoły. Chyba dzisiaj wsadził jakiegoś innego czipa do swojego bolida i testował odcinkę. Niby nic nadzwyczajnego, z jednym tylko wyjątkiem, że z daleka słychać było jakby ktoś w blachodachówkę młotkiem tłukł 😆

Tarłem dzisiaj ziemniaki na placki i doszedłem do wniosku, że "kupne" nie są tak dobre, bo brakuje w nich "magicznego" składnika. Mianowicie krwi z pociętych paluchów o tarkę. Jak by się dłużej zastanowić, to operator tarki poświęca palce, a ziemniak bulwę. Czyli równowaga kosmosu zachowana i wszyscy są zadowoleni 🙂

Komputer zawiera chemikalia ziem rzadkich.
Procesor rozgrzewa się do wysokich temperatur jak ładuje strony javascript.
Opary chemikaliów parują w twarz.
Neuroprzekaźniki szwankują i ludzie piszą głupoty w Internecie.
#wytłumaczenieChoróbCywilizacjnych #truthExposed #KAnon

@kmic Masz włączone zatwierdzanie użytkowników, którzy mogą Cię śledzić? Kolego tak to my się bawić nie będziemy, stanowczo domagam się akceptacji mojej skromnej osoby 😁

Muszę przyznać, że nie tak zapamiętałem Doom'a. Emacs to jakieś rozszerzenie?

Wcale nie ściągałem z torrent'ów 🤞

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!