Michał Narecki 🇵🇱 is a user on 101010.pl. You can follow them or interact with them if you have an account anywhere in the fediverse. If you don't, you can sign up here.

@xaphanpl być może 😋 Po prostu jak się rozglądam w autobusie, w pracy i innych miejscach to całkiem sporo ludzi nosi te opaski, zwłaszcza MiBand 2 od Xiaomi.

@michal ahh, w ten deseń. Ot opaski się mocno wyróżniają. Sam mam smartwatcha, ale ot tak nie zwrócisz na niego uwagi. A fakt, że ludzie się coraz mocniej przekonują do tego gadżetu. :)

@michal Podobnie, nosiłem Garmin Vivofit 2 zanim zaczęła się, przynajmniej w Polsce, moda na opaski i smartwatche. Znajomi dziwili się co za dziwny zegarek mam.

@michal Podobnie, kupiłem swojego pierwszego multitoola Leathermana zanim stało się to modne. ;) Teraz praktycznie każdy czy to podczas rozpakowywania jakiegoś kartonowego pudełeczka na YouTube czy cięcia jakiegoś sznureczka w programie śniadaniowym używa multitoola. :) Aż mi trochę głupio czasami go używać. To świetne narzędzia pracy. Pomocne w domu, gdzie nie trzeba używać dużych sił. A teraz zrobiły się z nich jakieś nowe pokemony.