Follow

Czy ktoś z was korzysta z ? Idea wydaje się być sensowna, w końcu każdy ma adres mailowy. Pytanie tylko czy to się przyjmie?

@michal Żeby delta chat miał jakiekolwiek szanse na przyjęcie się musiałby być dostępny w google play, niestety większość ludzi nie potrafi pobierać aplikacje spoza repozytorium googla i też bym tego im nie radził. A co do samej aplikacji, testowałem ją niedługo po debiucie i było całkiem nieźle. Niedawno nawet chciałem spróbować ponownie i zobaczyć co się zmieniło ale zdałem sobie sprawę że wszystkie trzy adresy e-mail z który korzystam są na protonmailu i mi się odechciało.

@michal wiesz ja używam bluemail. Aplikacja jest o wiele rozbudowana niż Delta chat. Oprócz normalnego czytania maili(odebrane, wysłane) ma również możliwość komunikatora (chatu). A do tego kalendarz, listę zadań. Dla mnie super. I podobno mają się zajmować wsparciem pgp.
Czego chcieć więcej. ps oczywiście bez żadnych reklam.

@bn801 coś więcej w temacie? na jaką platformę to?

@barszczyk ja korzystam na androidzie, ale jest na większość.
link : bluemail.me/

@michal
Zainstalowałem Delte na dwóch telefonach i próbowałem pisać aby przetestować - nic nie docierało ani w jedną ani w drugą stronę. Obie skrzynki na o2.pl widział, pozwalał tworzyć nowe wiadomości ale nic nie dochodziło

@barszczyk Dzięki za info. Czyli na razie nie warto się w to bawić.

@michal
Doszły po 20min....hm ten LineageOS i brak usług Google to jest jednak trochę kalectwo. Pewnie na standardowym androidzie by śmigało.

Sign in to participate in the conversation
101010.pl

101010.pl czyli polska instancja Mastodon.

Co nas wyróżnia?
- Serwer w Polsce.
- Długość wpisu powiększona z 500 do 2048 znaków.
- Trendy w tagach
- Wbudowany Jabber/XMPP z integracją na stronie.
- Wbudowana wyszukiwarka przeszukuje całość statusów, a nie tylko nazwy użytkowników i tagi.
- Obsługujemy formatowanie tekstu.
- Posiadamy własny przekaźnik dla każdego kto chce wymieniać z nami tooty: https://relay.101010.pl/