Udało się, ta firma co wydzwania robocollami z reklamami fotowoltaiki doczeka się kontroli ze strony UKE <3

Opłaca się składać skargi!

Hej, pytanie do użytkowników Mastodona. Czy da się w jakiś sposób spersonalizować zakładkę "Globalna oś czasu"? Bo w tej chwili mam tam niezły śmietnik. Fajnie byłoby ustawić chociaż język...

Ogromny minus Mastadona - nuda, bałagan, brak ciekawych treści. Przydałoby się więcej funkcji umożliwiających tworzenie i odkrywanie społeczności / grup czy ogólnie więcej możliwości eksploracji serwisu. Bo jak na razie jest tu zbyt pusto.

Spleeter, czyli głębokie uczenie w praktyce.
Aplikacja pozwala przerobić dowolną piosenkę w wersję karaoke - oddziela wokal od podkładu muzycznego, a nawet rozróżnia poszczególne instrumenty.
Działa zaskakująco przyzwoicie. Polecam!

Link: github.com/deezer/spleeter

Ok, no więc kilka szybkich przemyśleń na temat interfejsu Mastadona:
- Design niestety mało atrakcyjny. Całość wygląda dość skromnie. Brakuje tutaj lekkości, jak na Twitterze. Najlepsze wrażenie robi jak na razie strona rejestracji.
- Pisanie nowych postów w tak małym okienku na sidebarze po lewej stronie to jakaś kompletna pomyłka! Sam edytor też jest dość ubogi (od strony wizualnej).

Może nie jest jakoś bardzo źle. Ale do statusu konkurencji dla Twittera czy FB to jeszcze daleka droga.

Hello World! Witam polską społeczność Mastadon. Założyłem tutaj konto, bo zdaje się jest to najpopularniejszy polski serwer. Na razie próbuję nieśmiało oswoić się z interfejsem Mastadona. :)

101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!