Taki phishing w UK chodzi. Przy okazji, zobaczcie jaki ładny akcent w u.

Tworzymy fejk niusa Rosjanie zbombardowali New York (Нью-Йорк). Jest to absolutna prawda, tylko, że jest to nju-York w obwodzie donieckim.

Pierwsze malowanie podłogi.prawda że cudowne ubytki i niedoskonałości? Przeleżała 74 lata pod różnego rodzaju wykładzinami.postanowilem ją uwolnić.

Co robi mój pies kiedy mechanicznie zdzierak stary lakier z podłogi? Zdaje się mówić "i tak jestem głuchy więc rób co chcesz"

Gdyby ktoś chciał nexcloud z podstawowymi funkcjami, to jest polska instancja nch.pl hostowana przez "Fundacja Technologie dla ludzi"

Drodzy państwo, szukam hostingu na nextcloud. Podstawowe zlożenia...
* Łatwośc obsługi - Cobym nie musiał tych wszystkich apachy i sqli instalować
* Przystępna cena - max $10 - 12 miesięcznie
* gdyby ssh jeszcze był, to byłbym szczęśliwy, ale nie musi koniecznie być

facebook Container robi robotę. Poproszę wtyczkę ktora robi to dla większej ilosci szpiegów.

Ktoś o tym ostatnio pisał. Z jednej strony rozumiem gugla, bo skanowanie wifi bardzo, ale to bardzo wspomaga działanie nawigacji w dużych miastach, ale forsowanie tego to chamstwo.

Jakiś sensowny analizer sieci wifi bez tego gówna?

Wczoraj otrzymałem diagnozę potwierdzającą to, co wiedziałem już od dawna. Oficjalnie jestem autykiem. Jak się z tym czuję? Jak Linuks w świecie Windowsa. Dobrze mi z tym, chociaż często trzeba samemu coś "edytować", "kompilować" itp, żeby działało tak jak chcę, a neurotypowi "windowsowcy" mają to na kliknięcie myszką.

"To opowieść o ludziach morza w fantastycznym świecie, w którym poznamy wolnych żeglarzy, dumnych piratów północy oraz honorowych rycerzy i oficerów floty"

Human Development Report: Krócej żyjemy, jesteśmy gorzej wykształceni. Po raz pierwszy od dekad ludzkość cofnęła się w rozwoju.
TVN24: is.gd/eCquzS

Polecam przeczytać chociaż overview raportu który nosi bardzo "optymistyczny" tytuł: Uncertain Times, Unsettled Lives: Shaping our Future in a Transforming World
UNDP.org: is.gd/yX3ERk

Chrapieszz, wstajesz kilka razy w nocy na siku, jesteś permanentnie zmęczony? Prawdopodobnie masz Obturacyjny Bezdech Senny (OBS).
Oprócz zwiększonego ryzyka cukrzycy, nadciśnienia czy zawału, OBS sprzyja również nowotworom, zakrzepom i pogorszeniu sprawności umysłowej

Szczerze poleam terapię. Od 2 lat śpię z CPAP i to była jedna z najlepszych decyzji medycznych w moim życiu. Komfort życia drastycznie zmienił się na lepsze.

is.gd/L30bK3

Takie coś. Kiedyś chyba domenę jakąś u nich miałem i ewidentnie mój mail jeszcze w bazach danych został. Taki email dostać nawet od zapomnianej firmy to jest coś.

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!