Coraz bardziej mam ochotę zrobić Bardzo lubię MacOS jako taki i jego UNIXowe możliwości, ale hardware to porażka.

DVB-S and DVB-S2 stream video transmission from an amateur stratospheric balloon.
On 15 May 2022

youtu.be/q1IIvvmRZr8?t=5211

and a live stream youtu.be/RNb8HDSDkUw

Oszuści robią się co raz bardziej leniwi. Już nawet nie zadają sobie trudu, żeby się rozpisywać z historiami ich zmarlych klientów pozostawiającyc miliony bez spadku.

W cyklu nauka posługuje się wróżbiarstwem. Otóż odnaleziono kilkanaście fragmentów kości dino i na tej podstawie zrekonstruowano wygląd dino. Polacy byli w tym lepsi, bo znaleźli ledwie kilka fragmentów i zbudowali z tego całkiem nowego dino. No i niech mi nikt nie mówi, że naukowcy nie są jakimiś medium czy innymi wrózbitami. Na fotkach oba przypadki.

Haha, rozmawialiśmy wczoraj z bratem, że nie ma szans, żeby w tym roku Ukraina nie wygrała.

Wyłaczyłem Federated TL i nareszcie mogę spokojnie spojrzeć na klient nie obawiając się oczopląsu. Jednak wolę mieć kolejną kolumnę z tagami niż FTL

Tak się przegania mewy z terenu szpitala u mnie w mieście. Szczególnie w czaasie kiedy zakładają gniazda.

Działanie ładnie pokazuje ta grafika. Na serio warto się zainteresować tematem.

Już się spamowanie prostytucji zaczyna. Ja prlde co za świat.

Dlaczego należy korzystać z wyciszania niektórych kont? Jeden z obserwowanych przeze mnie tagów co chwila jest zawalany przez jedno konto taką ilością tootów

Ależ te serwisy zakupowe mają głupie algorytmy. Serio piszącym je wydaje się, że jesli kupiłem urzadzenie X, to będę zainteresowany kupnem kolejnych 50, ale z innym brandem?

Ludkowie drodzy jest pieseczek do wzięcia w Warszawie. Pięcioletni Tobi - owczarek holenderski. Może ktoś chętny przygarnąć psinę? Wykastrowany, z pełnymi szczepieniami. Sam bym go przygarnął, ale za daleko do PL a sprawa pilna.

Suchar na dzięń dzisiejszy. Członkowie PO powinni przestać uzywać twittera i przejść na mastodon. Mają taki fajny, ikoniczny wręcz klient Tusky

Moje ostatnie odkrycie, to żel do kąpieli/ pod prysznic z dodatkiem moczniku. Nagle brak swędzenia i łuszczącego się naskórka po wyjściu z wody. Bardzo ładnie się sprawdza również przy alergii skórnej.

M0IGA boosted

Jamendo nadal jest najlepszym źródłem muzyki na licencji creative commons.

Jamendo is the best source of music still.

jamen.do/t/81740

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!