Pinned toot

.scy i .scy akademicy i studenci ( ) zaznajomieni z , z jakich akademickich serwerów news korzystacie i co możecie o nich powiedzieć?

Pinned toot

Szukam pokoju 1-os lub 2-osobowego w odległości pieszej bądź krótkiej rowerowej od kampusu , pilnie bardzo na dniach

So Adobe is making things that act like malware for sure. You click the "change default" thing and it pops up a window and paints transparent gray on everything with a message telling you what to do. Move the window and the message moves with it.

#FramaC WP just threw at me that #ACSL lambdas are not supported yet. How the hell am i supposed to use \numof ?! #framacWP #formalmethods

I have time to figure it out till Dec30

.scy i .scy akademicy i studenci ( ) zaznajomieni z , z jakich akademickich serwerów news korzystacie i co możecie o nich powiedzieć?

Chyba zacznę mieć podstronę na swojej stronie wydziałowej z listą książek które mam wypożyczone, do kiedy, a które niedawno oddałem. Bo biorę takie unikalne kwiatki za każdym razem, eh. Może rozpiszę standard protokołu takich podstron CSV? Pliki: książek, i znanych innych instanc

Wpadłem na Mastodonie na dość ciekawy post analizujący sposób w jaki Tik Tok narusza naszą prywatność od samego autora bloga (chwilę potem link ten "wybuchł" na Hacker Newsach)

rufposten.de/blog/2019/12/05/p

Dobrze mi się żyje z tym, że nie muszę codziennie napieprzać filmikami i zdjęciami z własnego życia, a Wam jak się udaje?

@olxpolska: "dbamy o UX"
Also @olxpolska: nie pokażemy Ci treści wiadomości w powiadomieniu email

I'm a user of vanilla Emacs now. I intend to try using default #Emacs configuration in the #Prowoc #MWPZ team programming championships (i'm starting as a single person) (preparations: Fri 17CET, championships: 9CET). I prepared myself notes with all CC-mode and related bindings.

Właśnie sobie pomyślałem, nigdy nie korzystałem z tych rzutników na przeźrocza pełnoformatowe (wiem, są też takie niewymagające przezroczystości rzucające zwykły papier) ale gdyby dało się na nich drukować w sposób zmazywalny to by były doskonałe (bo tak to trochę drogie te folie

Odkąd przestałem bać się że wyjdę na idiotę, rzadziej wychodzę na idiotę

kumpel @ksx4system szuka, do jakiegoś przedsięwzięcia , małych kart CF (), 16MB (acz chyba 32MB też jest zainteresowany). na handelek szuka. jakbyście kogoś znali to przekażcie.

Last week, before list numbers for parties in Poland's forthcoming elections were selected by lottery by the Polish National Electoral Commission, a PiS candidate was already displaying banners that said PiS's list number was 2.

Today, list numbers were announced. PiS's is 2.

#plpol

twitter.com/BDStanley/status/1

After exactly 80 years, there is again a ship “Schleswig–Holstein” just having entered the port of Gdańsk in the beginning of September. 

Szukam pokoju 1-os lub 2-osobowego w odległości pieszej bądź krótkiej rowerowej od kampusu , pilnie bardzo na dniach

Szukam pokoju 1-os lub 2-osobowego w odległości pieszej bądź krótkiej rowerowej od kampusu , pilnie bardzo na dniach

Ze względu na zaszłe w ostatnich kilku godzinach doinformowanie mnie na temat reformy Gowina, rezygnuję z wyjazdu do Warszawy na gap years, by skorzystać z ostatniej szansy zapisania się na studia (na UAM) w starym trybie — gdyż jest to ostatni rocznik finansowany per capita.

w 2018 roku kupiłem na szybko tanio jakoś domenę polski.network i wygasa ona 24 sierpnia. Moje plany co do niej nie tylko nie zostały zrealizowane, ale nawet zupełnie o nich zapomniałem niedługo po kupieniu domeny. Zauważyłem dopiero jak mi się na Revolucie pojawiło "Insufficient funds" jak Namecheap spróbował mi pobrać $18 (68.86zł). Przepiszę na kogokolwiek (za darmo oczywiście, bo gdzie tam domenę na niecały miesiąc...) bo może w ten sposób ten ktoś mniej zapłaci.

@rnickson Mnie dawanie CW na normalne rzeczy wkurza, bo potem klikam z automatu pokaż wrażliwą zawartość. Jak dla mnie to ostrzeżenie o treści nadaje się idealnie do tematów do tematów takich jak właśnie homofobia, naziole itp. oraz oczywiście do porno.
@m4sk1n Zegar tyka, kiedy to w ogóle mają wypuścić tego nowego gaba? Czwartego lipca? Pewnie i tak duża część fediversum ich poblokuje.

Show more
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!