Show newer

.... Ciągle mnie atakują ci "hakerzy"... no to ja patrzę, co mi tam podrzucają. Jeśli w taki sposób atakują, to może za 15 lat im się uda... Zdecydowanie nie jestem jak minister Dworczyk.

A rare bit of good news for the open web: Google is ending its experiment to show only domain names instead of full URLs in Chrome therecord.media/google-abandon

@rysiek - zerknij sobie na moje dwa dzisiejsze wystąpienia na K@SSK... (pamiętasz naszą rozmowę tam z prof. S. ?) diode.zone/video-channels/pyth

Czy podstawa programowa wymusza 60% pakietu biurowego i 10% programowania w klasach 7-8? A może jednak można inaczej?

@rysiek @mkljczk @polamatysiak ja bym nawet zaryzykował, że fedi osiągneło już taką "masę krytyczną" że powoli obciachem będzie zajmowanie się prawami cyfrowymi/prywatnościa i nie posiadanie tu jakiegoś konta.
@rysiek @polamatysiak żeby nie robić ludzi w konia to konto powinno być albo prowadzone ręcznie albo jeśli jest botem to być wyrażnie oznaczone bo tak się tutaj przyjeło. A jeśli konto jest botem to jedyna sensowna interakcja z wpisami to jest ich podbijanie bo przecież nie spodziewamy się, że bot nam odpowie na komentarz. A idąc już dalej - takie konto niesie przekaz: "tutaj nie chce mi się z wami gadać - jak wy chcecie to przyjdżcie na twittera".

Razem z Barbara Halska i Marek Grzywna, przy współpracy z EDUSense S.A. i Katarzyna Czarnecka, zapraszam na Life Webinar fb.me/e/1ENtnbRjh - opowiemy, jak możecie używać czegoś fantastycznego, czyli świetne rozkłady materiału i moc inspiracji i pomysłów. Bądźcie z nami! Na YT nagranie udostępnimy po webinarze, więc będzie można zobaczyć.

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!