Zna ktoś apke która po skopiowaniu tekstu do schowka przetworzy go automatycznie w locie w plik HTML i wyświetliła jako stronę internetową?

Sprawdź możliwości Twojego telefonu. Nie aktualizuj niczego. Odinstaluj wszystkie aktualizacje produktów google. Wyłącz automatyczne aktualizacje i administratora zdalnego.. W niedługiej przyszłości telefony będą wyłączane zdalnie oraz internet. Zadbaj Byś nigdy już nie aktualizował aplikacji związanych z Bluetooth. Nigdy nie wiesz czy i kiedy Cię to uratuje!

Bluetooth. Ostatnio testowałem przesył wiadomości po BT. Pamiętacie jak za komuny były rozsypywane ulotki? Obecnie możesz wykorzystać BT. Jak? Bardzo prosto zamiast modelu telefonu w oknie nazwy twojego BT wpisz dowolny tekst np. Robimy zbiórkę przy rynku tam i i tam... Można też ostrzec innych o jakiejś przymusowej akcji testów na CV19. Możesz też napisać artykuł.. Mój telefon zezwala na nieograniczoną liczbę znaków w nazwie urządzenia BT co oznacza że mogę wkleić tam nawet kod Html. Ostrzec bliskich ( w przyszłości ) o łapance gdy już dojdzie do przymusowego zaszczepiania na ulicy i w domach. Mogą wyłączyć internet pamiętaj że masz Bluetooth i hotspot które są widoczne w eterze i w ten sposób możesz dać znać bliskim i rodakom w pobliżu ciebie!
Więcej

Słusznie co zrobić by bluetooth nie ginął z eteru po 120 sekundach. Pracuje normalnie jest załączony ale widoczny po odświeżeniu tylko 120 sekund. Co zrobić by był widoczny dla innych urządzeń 24h/7 dni w tygodniu? Tylko błagam jak zrobić to ręcznie. Nie chcę instalować kolejnej durnej apki z reklamami.

kto zna aplikację szukam kogoś do jej testowania. Na priv przyślę link użytkownika

kto wie jak z dowolnego routera z usługą telekomunikacyjną zrobić jednocześnie hot spot czyli za po moca wi-fi zrobić sieć osiedlową. A jeszcze lepiej jeśli dało by radę zrobić sieć sieci czyli sieć routero-hotspotów i do tego apkę która ogarynałaby szybkie przełączanie się miedzy nimi ??? Sprawa pilna bo w sieci internet jest już coraz bardziej "nieprzyjaźnie" Zna koś gościa gości co są w stanie ogarnąć ten temat??

Show more
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!