Wszyscy polscy europosłowie głosowali za rezolucją wzywającą xo ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym do 30 km/h.
Może następnym razem zastanówcie się trochę dłużej, kogo tam wybieracie.

W imieniu Konfederacji składam wniosek o odrzucenie w całości projektu podnoszącego kary dla kierowców. Druk 1504 won.

Sadzając Sterczewskiego w pierwszym rzędzie w czasie debaty o stanie wyjątkowym na granicy, Platforma wzbiła się na wyższy poziom samozaorania.

Lewica (oprócz posłów Rozenka i Senyszyn) nie poparła likwidacji sejmowej zamrażarki (poprawka wprowadzająca obowiązek przejścia do 1. czytania dla wszystkich złożonych projektów). @PolaMatysiak dlaczego ? :(

@rdarmila @mkljczk @realdanny
No ja ciągle nie widzę tutaj, które z kolejnych wpisów są odpowiedziami na ten bezpośrednio wyżej, a które równorzędnymi odpowiedziami na wypowiedź nadrzędną. Na TT jest to całkowicie jasne, a tutaj w zasadzie uniemożilwia to połapanie się w rozbudowanych dyskusjach. Nie wiem, czy któryś z kompatybilnych serwisów pozwala wyświetlać to inaczej, bo to jest dla mnie nie do przyjęcia.

@rdarmila Mam docelowo taki plan, ale na razie testuję tę platformę ze średnimi wrażeniami. Widok wątków jest mało czytelny i w tej wersji to się moim zdaniem średnio nadaje na realną alternatywę dla TT. Potrzebuję pomocy kogoś lepiej obeznanego w tym temacie, bo nie mam czasu się zagłębiać w to sam. W razie czego zapraszam do kontaktu.

@crusom I tak, to mówi dużo o moim stosunku do ludzi. Mianowicie to, że należy szanować wybory, których dokonują. Jeśli się przykleiła całkowicie dobrowolnie, to nie widzę powodu, żeby ją odklejać. Ma czego chciała.

@crusom Niby jakie rzeczy w tym przypadku ? Państwo nie pozwala forsować swoich granic i granic strefy Schengen, zgodnie zresztą z przyjętymi na siebie zobowiązaniami.

@jaczad @crusom A to niby dlaczego ? Chcącemy nie dzieje się krzywda. Przecież nikt jej przemocą nie przykleił. Przykleiła się, to niech siedzi, a nie zawraca dupę ratownikom.

Mam nadzieję, że nikt panienki nie będzie odklejał na koszt podatnika od asfaltu. Rozejść się, wznowić ruch, a ona niech się martwi sama.
twitter.com/OzdobaJacek/status

Już jutro rano — kolejne spotkanie z p. Tarczyńskim w Woronicza 17. Nie mogę się doczekać. :)

@jaczad Co Pan cały czas o tych uchodźcach, skoro to nie na temat ? Oczywiście, że państwo nie może otwarcie łamać własnego prawa i wpuszczać ludzi, którzy z sobie wiadomych przyczyn nie idą do konsulatu po wizę, nie idą na przejście graniczne, tylko włażą przez dziurę w płocie. Jeśli w ten sposób zachęci Pan kolejnych do takich działań, to jako polityk będzie Pan miał na sumieniu wszystkie nieszczęścia, które z tego wynikną. Państwa nie mają kochać, to poszczególni ludzie mają to robić na własny rachunek. Więc ilu Afgańczyków już u Pana mieszka ?

@jaczad Któryś papież mówił, żeby nie kochać ? Franciszek po prostu nie zna, nie rozumie doktryny, której ma bronić — i nie chodzi nawet o jakichś uchodźców, bo to kwestia marginalna. To nie jest nauczyciel, tyko zdziwaczały publicysta, po którym wiecznie coś trzeba prostować.

@pronto Ale to są odrębne rzeczy. Sedewakantyzm wywołany odstępnwem od wiary to jedna opcja, kwestia ważności abdykacji — druga. A trzecia jest taka, że, jak napisałem w komentarzu wyżej, użyłem słowa „antypapież” raczej w znaczeniu hiperbolicznym niż ścisłym. :)

@jaczad
Jeśli „wreszcie mówi, na czym polega chrześcijaństwo”, to znaczy, że wcześniej Kościół nie mówił, na czym polega chrześcijaństwo. Nie rozstrzygając nawet słuszności tego twierdzenia, musimy się zgodzić, że ktoś, kto jest przekonany, że Kościół Katolicki wcześniej nie głosił chrześcijaństwa, po prostu nie jest katolikiem. I to jest właśnie charakterystyczne, że Franciszek najbardziej podoba się ateistom, apostatom i heretykom.

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!