Follow

Mam nadzieję, że nikt panienki nie będzie odklejał na koszt podatnika od asfaltu. Rozejść się, wznowić ruch, a ona niech się martwi sama.
twitter.com/OzdobaJacek/status

· · Web · 3 · 0 · 5

@Dobromir_Sosnierz kurwa Sośnierz, rozumiem że chcesz być edgy, ale gdy państwo odpierdala takie rzeczy, to protest jest nie tylko prawem, ale wręcz moralną powinnością osób, z jakimkolwiek kręgosłupem moralnym.
Zresztą ty dosłownie napisałeś, że przykro ci będzie, jeśli to ty będziesz musiał płacić za koszt "odklejania dziewczyny od asfaltu".
Po pierwsze to dużo mówi o twoim stosunku do ludzi.
Po drugie, póki co, to ja płacę za twoją pensje, za którą niszczysz życie ludziom i zwierzętom ;)

@crusom @Dobromir_Sosnierz tym razem to nie państwo odpierdala tylko ta dziewczyna na nagraniu

@crusom @Dobromir_Sosnierz gdyż się przykleiła do asfaltu, no mądre to nie jest moim skromnym zdaniem

A do tego jakoś mi się to bardzo kłóci z postawą chrześcijańską. To raczej postawa skrajnie libertariańska i aspołeczna. Szkoda, że mamy takich posłów.
@crusom @Dobromir_Sosnierz

@jaczad @Dobromir_Sosnierz „skrajnie libertariańska” to w tym przypadku raczej komplement i jakaś odmiana wobec nieustających głosów „nie jesteście prawdziwymi wolnościowcami” 😉

@jaczad @crusom A to niby dlaczego ? Chcącemy nie dzieje się krzywda. Przecież nikt jej przemocą nie przykleił. Przykleiła się, to niech siedzi, a nie zawraca dupę ratownikom.

@crusom @Dobromir_Sosnierz A za czym, czy przeciw czemu, ona w ogóle tam tak protestuje?
@crusom @Dobromir_Sosnierz Są dużo lepsze metody pokazywania sprzeciwu.
Chciała się Julka przykleić, to teraz niech siedzi przyklejona.

@crusom Niby jakie rzeczy w tym przypadku ? Państwo nie pozwala forsować swoich granic i granic strefy Schengen, zgodnie zresztą z przyjętymi na siebie zobowiązaniami.

@crusom I tak, to mówi dużo o moim stosunku do ludzi. Mianowicie to, że należy szanować wybory, których dokonują. Jeśli się przykleiła całkowicie dobrowolnie, to nie widzę powodu, żeby ją odklejać. Ma czego chciała.

@crusom
Takie pytanie: o co chodzi w tym cytacie? "póki co, to ja płacę za twoją pensje, za którą niszczysz życie ludziom i zwierzętom ;)"?

@Dobromir_Sosnierz

@Dobromir_Sosnierz niech siedzi, wie przeciez na czym polega strajk

@Dobromir_Sosnierz dobry asfalt. u mnie juz się rozlatuje.
naskórków mamy około 7 wymiana jest co 3-4 dni więc długo nie posiedzi.

Tylko o co chodzi? Dlaczego strajk głodowy? Można było zrobic rotacyjny strajk głodowy jak by co ;-)

Sign in to participate in the conversation
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!