Pani Łażewska-Hrycko referująca sprawozdanie PIP właśnie oświadczyła, że chcieliby teraz kontrolować pracę zdalną, bo ludzie trzymają laptop na kolanach, co jest niezdrowe.

A gdzie elektorat PiS ? Pińcetplusy nie będą z wdzięczności bronić ojczyzny-karmicielki ? Co za zaskoczenie...

Na miłość Boską, przestańcie wpuszczać tych wszystkich studentów. Nasze biblioteki tego nie wytrzymają !

Wiesz, Paulina, może dlatego, że podniecanie się kolejną rezolucją „weźmy zróbcie”, w której skamlamy, żeby ktoś coś zrobił, zamiast samemu coś zrobić, nie jest żadnym osiągnięciem. Słowa są za darmo, a Wy tylko w to umiecie — w kredki i długopisy. Na Ukrainie powinny być już nasze wojska i razem z Ukraińcami odbywać nad wschodnią granicą wspólne ćwiczenia „Wostok” — ale przecież lewica była zawsze przeciwko zbrojeniom i wydatkom na armię. To co byście wysłali — tęczowe berety ? Na takich właśnie szkodników liczy Putin — na ludzi, którzy rozbrajają własne państwa w imię naiwnego pacyfizmu i wolą przejadać pieniądze na socjal. I obawiam się, że się nie przeliczy.

I oczywiście nie ma nic za darmo — w zamian za wsparcie powinniśmy załatwić z Ukrainą kilka spraw, które do tej pory trudno było załatwić.
Uchwała, jako sobie przegłosowaliśmy mi nie przeszkadza, ale wasz samozachwyt nad takimi pustymi gestami jest niepoważny.
@PolaMatysiak

Zaskoczenie hipokryzją młodego lewaka jest niewłaściwe. On robi przecież dokładnie to samo, co jego starsi koledzy — przed mikrofonem grzmi (a raczej mamrocze przez maskę), że wszystko trzeba pozamykać i chodzić w kagańcu nawet do toalety, a potem zdejmuje maskę, chowa do kieszeni i żyje normalnie.

Na tym właśnie polega cała poprawność polityczna — na mówieniu rzeczy, które mówić wypada, chociaż w głębi duszy nikt w nie wierzy.

Przypominam, że Donald Tusk strofował swoją partię, żeby w całości poparła drakońskie mandaty dla kierowców — a sam śmigał 120 w zabudowanym. Pieprzenie głupot w które się nie wierzy, to jest absolutny standard dla lewicy i centrolewicy.

twitter.com/MaashaYT/status/14

Długie wypłaszczanie krzywej kończy się zwykle tak. Chwila nieuwagi i szambo wybija ze zdwojoną siłą. W dłuższej perspektywie i tak wszyscy to przejdą. I na nic się zdadzą zamknięcia gospodarek, poświęcanie wolności obywatelskich, segregacje saniterane.

Wykres potwierdza moją opinię, że Franiciszek to papież w sam raz dla umiarkowanych ateistów.

Jak to jest, że potrzebujemy ustawy do postawienia muru na granicy, do odbudowy Pałacu Saskiego, do organizacji Światowego Forum Miejskiego w Katowicach — czyli do zwykłych czynności wykonawczych — a jednocześnie zakres swobód gospodarczych i obywatelskich można bez problemu ograniczyć w rozporządzeniu ?

polsatnews.pl/wiadomosc/2021-1

Jeśli Muzeum Auschwitz oburza się na (kolejną) trawestację szyldu „arbeit macht frei”, to gdzie mogę znaleźć jego archiwum upomnień dla polityków lewicy za używanie łatki „faszysty” i „nazisty” w stosunku do każdego, kogo lewica nie lubi ?

To bardzo niedobrze, że nasi wrogowie są pewni, że nie będziemy strzelać. Nawet jeśli nie będziemy, to oni nie powinni tego wiedzieć — ale jak dziennikarze z politykami na wyścigi zapewniają, że wojsku nie wolno strzelać, to takie są efekty.

wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/G

No i proszę — a nie mówiłem, że ludzie tak będą rozumieć nowe przepisy ? Ano mówiłem. Było nie kombinować i nie mieszać w głowach.

„The ban on unvaccinated MPs in parliament was necessary to promote public confidence in the government's policies to control COVID-19 infections.”

Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze trzeba będzie kogoś powiesić dla przykładu. Nic tak nie wzmacnia zaufania do słuszności polityki rządu jak represje.

reuters.com/world/latvia-bans-

I ten nieodpowiedzialny fanatyk Zboralski w ten właśnie sposób zaprasza pieszych pod koła samochodów, najpierw lobbując idiotyczne prawo, a później używając go do obwiniania kierowcy, któremu dziewczyna wbiegła pod koła na śliskiej drodze mniej niż sekundę przed dojechaniem do przejścia. Dokładnie tak jak zapowiadałem, ta niezrozumiała zmiana w prawie (pierwszeństwo na pasach → pierwszeństwo w czasie wejścia), będzie używana do zrzucania winy za każde, nawet niemożliwe do uniknięcia zdarzenie, na kierowców.

Sytuacja jest ewidnetna: śliska droga, nagłe wbiegnięcie, brak czasu na reakcję. Legitymizowanie takich zachowań jest skrajnie szkodliwe i wynika tylko z przedkładania wrogości wobec samochodów nad bezpieczeństwo.

brd24.pl/spoleczenstwo/duzy-bl

Właśnie się dowiedziałem, że niechcący zagłosowałem odwrotnie niż zamierzałem przy Stop LGBT. To był wniosek o odrzucenie, a nie o odesłanie do komisji, więc głosując PRZECIW, de facto zagłosowałem ZA ustawą. Cholera, przepraszam.

Posłowie Platformy i Lewicy demonstracyjnie odwracają się plecami do mównicy w czasie wystąpienia wnioskodawcy projektu StopLGBT. Taki tam szacunek do innych poglądów.

Podkomisja ds druku 1504 (m.in. podniesienie mandatów): na otwarcie posiedzenia dostarczono 25 stron autopoprawek i 2 pliki poprawek opozycji. Mojego wniosku o odroczenie posiedzenia do czasu zapoznania się z tym nie poparł dokładnie nikt. Głosowanie bez czytania nie jest problemem ani dla pseudopatriotów z PiS, ani z dla płomiennych obrońców demokracji i praworządności z lewicowej opozycji.

Show older
101010.pl

The social network of the future: No ads, no corporate surveillance, ethical design, and decentralization! Own your data with Mastodon!